Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezzel tudnék javítani a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel tudnék javítani a helyzeten?

Figyelt kérdés
Csak 175 cm vagyok. Az lenne a kérdésem, tudnám e kompenzálni, hogy alacsony vagyok ha a kockahasam lenne? Sajnos olyan alkat vagyok akinek nagyon nehéz lenne elérni ezt, de nehezen talán sikerülhetne. Vékony vagyok csak a hasamon az a kis felesleg nagyon nehezen tűnne el és azt tartani is csak kemény diétával lehetne szerintem. Tudom, hogy a lányoknak magas és jóképűek jönnek be, de azon nem tudok változtatni, a kockahasat talán el tudom érni.

2016. nov. 11. 09:17
 1/8 A kérdező kommentje:

Szóval a hasam lapos, nem vagyok hízásra könnyen alkalmas, de mégis még nem látszódnak az izmok. Valamit változtatnom kéne valahogy.

Valószínűleg kisebbségi komplexusaim és önbizalomhiányom van, hogy huszonévesen még soha nem volt barátnőm, de nem tudok ezzel mit tenni.

2016. nov. 11. 09:23
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha izmosodsz az mindenképpen jó!:)

Viszont ha valaki magas férfit keres(ne haragudj) akkor teljesen mindegy lesz mert alacsony vagy....

2016. nov. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Mennyi idos vagy?

Amugy mivel tenyleg nem vagy magas, te se akarj magas nőt magad mellé.

Èn 156 cm vagyok ( csaj) tehat mellettem egy 175 os pasi normal alkatnak tunik.

2016. nov. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

21

Engem nem érdekel a magasság, csak a többséget szerintem igen

2016. nov. 11. 10:16
 5/8 October15 ***** válasza:
175? Martensal együtt jó ha vagyok 173 pedig abba van anyag. :D Mégsem volt soha az életben még ebből problémám.
2016. nov. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A 175 cm egy teljesen átlagos testmagasság,ne aggódj ilyen miatt.A sportos kinézet meg mindig menő 😉
2016. nov. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnos olyan alkat vagyok akinek nagyon nehéz lenne elérni"

Nehéz a lófäszt! Csak nem rinyálni kell, hanem elkezdeni férfiasan gondolkodni, és tenni azért, amit el akarsz érni.

2016. nov. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az előttem kommentelőnek csak annyit, hogy van olyan, aki genetikailag nem hajlamos a szálkás testalkatra, de te tudod. Egyébként szerintem az a lényeg, hogy magadnak megfelelj. A lényeg az, hogy ne legyen olyan vállad a gyúrástól, hogy ne tudják eldönteni, megkerüljenek-e, vagy átugorjanak. Ez fontos! ;) Sok sikert!
2016. nov. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!