Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne javitani valaki helyzetén, aki még egy ruhát sem mer egyedül megvenni egy plázában vagy egy boltban mert annyira szégyenlős?

Figyelt kérdés
Ha valaki nem használ semmilyen közösségi oldalt, nehogy fényképet készítsenek róla, mert azt gondolja, hogy olyan csúnya, meg nem mer elmenni az orvoshoz sem ha beteg , mert hogy ott sokan vannak, tolakodnak meg ilyenek, hogyan lehetne egy ilyen személyt megvaltoztatni .. Diplomás emberről van szó, tehát arra sem foghatom, hogy buta lenne, csak egyszerűen annyira szégyenlős, hogy semmit nem mer az életben megcsinalni .. Csak a szobájában ül..

2016. nov. 8. 13:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
És akkor hogyan diplomázott le? Diplomavédést függöny mögül elpantomimezte? Vagy veled hogyan ismerkedett meg?
2016. nov. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Aki le tudott diplomázni az ruhát is tud venni. Ennyi. Itt valami nem kerek.
2016. nov. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
én is ilyen voltam. nekem az segített, hogy egy rossz kapcsolat után bizonyítani akartam magamnak.
2016. nov. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
15%

1-2, ezek szerint még nem hallottatok arról, hogy valaki csak bizonyos helyzetben szégyenlős vagy csak bizonyos dolgoktól fél, pl. pókfóbia.


és azokról a szomorú férfiakról sem, akik a munkájukra büszkék, de nem mernek megszólítani nőket.


3

2016. nov. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Pszichológus.
2016. nov. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

4, de halottam olyanról, aki bizonyos helyzetekben szégyellős, de a kérdező nem erről beszél.


"egyszerűen annyira szégyenlős, hogy semmit nem mer az életben megcsinalni .. Csak a szobájában ül.."

2016. nov. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%
mégiscsak volt kivétel az általános szégyenlősség alól, legalábbis elviselte valahogy a vizsgákat. egyébként szerintem a gyakorlás az egyetlen megoldás, csak valahogy azt el is kell kezdeni. erre jó néha, ha nagyon-nagyon magad alatt vagy, utálod magad, változtatni akarsz, mert ez így nem mehet tovább. hatni szerintem kívülről nem lehet rá.
2016. nov. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Itt csak arról van szó ,hogy nincs rákényszerítve. Pl megveszik neki a ruhákat helyette, és nem volt eléggé beteg még.

A közösségi oldal nem használata az más lapra tartozik ,úgy gondolom az senkinek sem kötelező.

2016. nov. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mivel beteg szakemberhez kell fordulnia. A problémája komolyan kihat az életére. Kezeltesse magát!
2016. nov. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én sokáig hasonló voltam, mint akiről a kérdés szól. Nagyon nehéz korszakom volt, a vásárlást hivalkodásnak éreztem, cikinek tartottam a sminkelést stb. Aztán megismertem a most már férjemet aki tapintatosan célzott arra, hogy lehetnék csinosabb is picit, ne könyvtáros néniként nézzek ki ( elnézést a jelen lévőktől). Szóval egy támogató férfi húzott ki ebből az állapotból, megnőtt mellette az önbizalmam. Lehet, hogy az illetőn is segítene ( csak tipp). Sajnos minden fejben dől lesz.
2016. nov. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!