Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan legyek kevésbé unalmas...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek kevésbé unalmas mások számára?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán találkoztam olyan lánnyal, akivel megegyezne az ízlésünk. Eddig összesen 2 kapcsolatom volt, amit egyébként nem sajnálok, mert életem legszebb kapcsolatai voltak, de kiderült, hogy mást akarunk, így vége lett.


Mivel sokak szerint a kinézetemmel nincsen semmi gond, így gyanítom a belsőmmel van inkább gond, azon belül is valszeg azzal, hogy túlságosan unalmas lehetek. Nagyon nehezen nyílok meg másoknak, de ez pusztán óvatósságból van. Nem szívesen kotyogok ki senkinek túl személyes dolgokat amíg nem ismerem hosszú ideje. Sokaknak nem volt türelme hozzám vagy csak nem értették, hogy teljesen magánjellegű információkat miért nem szeretnék magamról rögtön elmondani.

Sok bántás ért már, ezért kicsit félénk vagyok. Egyik volt barátnőm pl szívesen hangoztatta, hogy a rosszfiúkra bukik, úgyhogy őt azért hagytam menni.

Egyébként ha egyszer megnyílok el lehet velem beszélgetni akármiről. Érdekel a politika még ha a korom ellenére nem mindent érthetek meg teljesen. Szeretek rajzolni, amit már kiskorom óta csinálok és eddig mindenki dicsért. Szeretek olvasni, akármiről van szó és érdekesnek találom, akkor nekiállok és pár nap alatt simán kiolvasom :D Szeretem az állatokat. Van egy kutyám akit nagyon imádok és szeretnék venni pár hónapon belül egy hörcsögöt is. Szeretek nyelveket tanulni. Édesapám részéről olasz vagyok,de mindig Mo-n laktam és éltem, jól tudok magyarul és olaszul is kapásból. Angolból van egy nyelvvizsgám is amit tavaly augusztusban tettem le. Unaloműzés képpen szoktam blogolni is, de vannak emberek akiket azon keresztül ismertem meg, mert szimpatikusnak találtak.

Eljárogatni nem szoktam nagyon soha, nincs kialakult társaságom akikkel elmehetnék, de annyira nem is vágyok rá.


Rossz tulajdonságokat is mondok akkor már. Az egyik az, hogyha valaki túl sokat bunkózik velem ok nélkül és ha ötszöri figyelmeztetésemre sem hagyja abba, akkor nagyon kegyetlenül megalázom. Ez akkoris fennáll ha valaki egy olyan embert bánt, aki gyengébb nála.

A másik pedig az - jó meglepő lesz de - hogy túl kedves vagyok másokkal. Én ezt rossznak tartom, mert eddig nem sokan értékekték, hogy kedvesen, türelmesen álltam hozzájuk, általában az ellenkezőjét kaptam vissza.


A jövővel kapcsolatban is vannak elképzeléseim. Tudom hogy hova és miért szeretnék egyetemre menni, a jegyeim jók (Idén speciel 4esnél rosszabb jegyem nincs, tavaly csak olyanokból csúszott be rosszabb,amik nem az én stílusaim de nem is fontos tantárgyak voltak), szeretnék házasságot és gyerekeket. Gondolkozom a külföldre költözésen de egyelőre ott még nem tartok. Itt állok semmi nélkül (leszámítva a pénzt amit diákmunkával kerestem meg) úgyhogy még ezen nem gondolkozom.


Kérlek ne haragudjatok ha nagyon hosszú lett csak valahova ki szerettem volna önteni a lelkem ahol senki nem ismer és remélem kapni fogok választ a kérdésemre. Fogalmam sincs, mi jön be a lányoknak, de abban biztos vagyok, hogy az olyan típusú fiúk mint én, nem. Legalább is én ezt tapasztaltam. Egy lányban olyan tulajdonságokat keresek hogy:

- tök mindegy, ha nem úgy néz ki mint egy topmodell és ne is álljon be azok közé a lányok közé akik agyon sminkelik az arcukat.

- legyen tanult, intelligens, tudja mit szeretne a jövőben és az alapműveltsége legyen meg

- beszéljen velem normálisan még akkor is lehetőleg, ha ideges, mert meg tudjuk beszélni

- ha rossz napja van, ne rajtam vezesse le

- nem érdekel ha nem egy szószátyár, mert én sem vagyok az, de azért beszéljen és érdeklődjön felőlem

- szeretek főzni és ha csinálok neki valamit, nem zavar ha azt mondja hogy rossz csak mondja meg őszintén

- legyen olyan lány aki nem fél elmondani a véleményét és kiállni az érvelései mellett, de ismerje fel, és ismerje el ha nincs igaza


Szerintem ezek nem nagy kérések és nincsenek nagy elvárásaim, de mégsem találok olyat aki megfelelne ezeknek a kritériumoknak. Pedig Bp-n lakom, egy elég forgalmas városrészen.


Ezt most ne nyafogásnak vegyétek, csupán kicsit le vagyok törve emiatt. (Bocsánat az esetleges helyesírási hibákért, de azért odafigyeltem)


Még egyszer bocsi, a hosszúságért.


17/F


2016. nov. 11. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem vagy unalmas. Sőt, nekem szimpatikus vagy. Azzal nem értek egyet, hogy az ilyen srácok nem jönnek be a lányoknak, sőt, szerintem több előnyöd van, mint a többi fiúnak, mert rendes vagy (legalábbis abból ítélve amit leírtál biztos), és más mint a legtöbb srác.
2016. nov. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hűha haver :D Röviden hasonló cipőben járok 20 évesen.


A te kéréseid most lehet nem tűnnek nagy dolgokra, de közben igen azok. Pontjaidra megpróbálok reagálni, hogy én hogy látom az egyetemen a lányokat.


1. ehhez nincs mit hozzászólni

2. Ez már neccesebb, őszintén annyi semmilyen jövőképpel nem rendelkező van, hogy hihetetlen. Nálam például sokat számít, hogy legalább írni tudjon. Mindenki hibázik persze, de az ilyen alap szavakat, hogy "muszáj" "egyelőre" "hagyjuk" illene leírni és ez tényleg csak alapműveltség. Konkrétan olyan dolgokkal nincsenek tisztában, hogy mennyien élnek Magyarországon :D megdöbbentő, de tényleg olyan lányok akikről nem gondolnád olyan alapvető dolgokkal nincsenek tisztában.

3. Hah, annyira undorítóan beszélnek hogy azt a kutya fáját, nem vagyok régi mód mindenki káromkodik meg néha persze tökre fel lehet dobni egy-egy mondatot egy vicces "bszd mg" de amikor ilyenek mondanak már hogy "mi t*tves sz_jba b_szott k_rva any_mat csináljak" akkor azért nekem is eláll a lélegzetem, hogy az aztán kemény és ilyennel tényleg nem egyszer találkoztam, pedig én tényleg megválogatom, hogy kivel állok szóba. Ja igen ez csak egy átlagos beszélgetésnél is előfordult, hogy emberekkel hogy képesek beszélni ... :D

4. Legtöbbször rajtad csak fogják.

5. Utóbbi időben ilyen nagy dumás lányokat fogtam ki és konkrétan volt olyan, hogy telefonáltunk és 1 percig bele sem szóltam a telefonba és észre sem vette :D Meg utána jön a szokásos "Na mesélj te is magadról" bele kezdek első mondatba majd félbe szakít és folytatja a sajátját :D

6. Én is nagyon szeretek :)

7. Lehetetlen dolgokat kérsz, a legtöbb lány őszinte nem tud lenni magával. Saját maguknak hazudnak, hogy keménynek tűnjenek majd amikor egyedül vannak összetörnek, de nem változtatnak semmin. A véleményét még talán elmondja őszintén, de érvelni képtelenek. A legjobb érvük a "mert ez így van". Már sok lány ismerőstől kérdeztem, hogy ha tévednek akkor beismerik-e? Nem volt olyan aki azt mondta, hogy igen beismeri már azért is csak küzdenek érte. Hihetetlenek :D


Az alábbi észrevételeim természetesen nem minden lányra vonatkozik, mert általánosítani sem szabad. Vannak kivételek és a fenti dolgok nagy része férfiakra is ugyan úgy igaz.


Az emberi kapcsolatok nagy része egyébként nevetséges annyi embertől hallom, hogy 3-5 évek után, így huszonévesen azt mondják nem tudják miért vannak még együtt, na ilyet én nem szeretnék soha. Megszokásból vannak együtt és félnek a magánytól, hogy egyedül lesznek és ezért inkább boldogtalanok ebből csak azt szeretném kihozni, hogy ne aggódj. Egyébként még bőven van időd és elég értelmesnek tűntél a poszt alapján.


Próbáltam én is időt szánni a válaszra, mert te is sok időt töltöttél a sajátoddal. Ha esetleg érdekel egy-két tanács nyugodtan írj :) Én sem vagyok sokkal tapasztaltabb, bölcsebb, de hátha tudok segíteni.

2016. nov. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És hogy a kérdésedre is válaszoljak. Ne akarj kevésbé unalmas lenni. Nem éri meg mások miatt megváltozni. Ne csinálj olyat, amit nem szeretsz, azért, hogy a többiek érdekesebbnek találjanak, mert akkor nem téged fognak megismerni.
2016. nov. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Hasonló cip
2016. nov. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!