Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék kevésbé unalmas?

Hogyan lehetnék kevésbé unalmas?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy a jelenlegi barátságaim leépülőben vannak, csupán egy maroknyi emberre korlátozódott le, új barátokat/párt pedig nem tudok szerezni, mivel elég unalmas ember vagyok.

Az általam emberiesnek vélt tulajdonságok, érdeklődési körök, ismeretek melyekkel szerintem a többség rendelkezik belőlem egyszerűen hiányzik.

Sokszor hidegen hagynak az emberek felületes beszélgetéseik, nem tudok mit hozzáfűzni, bekapcsolódni.

Ezen hogyan tudnék változtatni?

24/f



2016. okt. 24. 03:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Jatsz a barataiddal orosz rulettet!
2016. okt. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Koncentrálj azokra, akik megmaradtak. Keress könyveket és hasonló elfoglaltságokat az emberek társasága helyett. Nem azt mondom, légy antiszociális, csak ne próbálj minden áron beszélgetni. Legyél mindig a fogadó fél, csak akkor beszélj ha kérdeznek, de akkor se sokat. Minél több a rejtély körülötted, annál inkább kíváncsiak lesznek rád, de ettől nem lesz hirtelen több barátod. Nem hiszem, hogy tudsz rajta változtatni és ezt azért mondom, mert pontosan ugyan ezt érzem én is. Úgy gondolom, hogy akik igazán kíváncsiak rám, majd keresik a társaságom mert meglátnak valami olyat, amit tőlem megkaphatnak, emellett lehet ez nagy klisé de igaz is, hogy ha felszínesnek találod a beszélgetéseket és az embereket, akkor nyilván valamivel intelligensebb vagy az átlagnál, így nehezebb olyan emberekkel barátkozni, akik nem ismernek, vagy legalább intellektuálisan nincsenek a közeledben. Ha nem hiszed tölts ki egy IQ tesztet, az jól megmutatja. Ha nagyon beszélgethetnéked van addig kérdezgesd a másikat, még egy hangyányit közös témát nem találsz vele. Beszélgessetek róla kicsit, de ne sokat mert ha kimerül megint nem lesz semmi. Az információ túláradásnak az a hatása, hogy hamar kiismernek másokat, akik emiatt unalmassá válnak. ha már a végletekig húztad és nem lett semmi lépj tovább. Akár mennyire érzed, hogy de jó lenne velük meg de jó lenne még ez meg az, csak magadat csapod be. Tudd, hogy mennyi információt osztasz meg másokkal és mikor kell lelépni.

Persze lehet tévedek és nem muszáj rám hallgatni, csak azt mondtam el, én hogy léptem túl ezen.


Üdv,

Másik unalmas ember 23/F

2016. okt. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

tanulj meg elektromos gitáron

csatlakoz egy bandábe :)

2016. okt. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!