Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mostanában anyámék egyre többet zaklatnak, hogy nincs fiúm. Állandóan mesélik, hogy bezzeg ők már 12 évesen csókolóztak, ennyi idősen már kézen fogva jártak moziba, aztán búcsúzkodáskor puszi a ház előtt stb. Nagyon rosszul esik, mert nekem nem megy a pasizás, soha nem volt még barátom, és nem elég, hogy a suliban gáznak érzem a dolgot még itthon is az orrom alá dörgölik. Nem vagyok az a kimondottan lányos, de nem is vagyok fiús. Nem festem a körmöm, a hajam, nem sminkelek. (ezért is kaptam már szemrehányást osztálytárstól). Van egy fiú, aki 4 éve tetszik, de ő r#bancokra bukik. Soha nem kaptam fiútól egy ölelést se, nemhogy csókot és nagyon rosszul érzem magam a dolog miatt. Mit kellene tennem, hogy ne érezzek így, ne cikizzenek ki? 14/l

2016. nov. 13. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele... 😏 próbáld azt h kicsit egoistan viselkedsz az elején rosz lessz de utánna jon minden magától.. Próbálj máshogy kinézni próbálj ki uj dolgokat..
2016. nov. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy nem azok a "takarodjon minden fiú a lányomtól" típusúak.
2016. nov. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Szia.17 èves vagyok.Nekem idèn lett az első normális,komolyabb kapcsolatom. Szerintem egyáltalán nem gáz,ha 14 èvesen nincs barátod.Nekem kb nyolcadikban(azt hiszem) volt az első csókom,de az nem volt valami nagy szám. Egy olyan fiuval volt aki a legjobb fiu barátom ès igazából a mai napig nem tudom mièrt is törtènt.A lènyeg az,hogy valószínüleg olyan tipus vagy aki nem fogja odadobni magát az első srácnak.Ès ezt ne is tedd. Ha gondolod,hogy ez segíthet,próbálj meg egy kicsit jobban "lányosodni".Ez alatt nem azt èrtem,hogy dobj fel egy kiló sminket,ès pakold ki mindazt amid van,hanem próbálj meg olyan ruhákban járni amik szèpen mutatnak rajtad,ha szèp alakod van akkor kiemelik.Egy kis èkszer is sokat segít az összhangon. Ha pedig sminkelni nem szeretnèl komolyabban,de azèrt mègis jó lenne valami,esetleg használj egy kis szempilla spirált.Sokan azt mondják az nem is látszik,pedig nagyon sokat mutat egy szèpen kispirálozott szem. Lènyeg a lènyeg, mèg nagyon fiatal vagy,sokat fogsz mèg változni külsőleg-belsőleg úgyhogy csak èld az èleted ès nem görcsölj rá az ilyesmire.Ha jönnie kell úgyis jönni fog :)
2016. nov. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mond meg a szüleidnek, hogy ez a te èleted! Hogy te nem fogsz a mai lányok többsège után menni. Hogy a szerelmi èletedben vannak elveid amit követni fogsz, ès ezen nem fognak változtatni!
2016. nov. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Anyádék bocsi,de be vannak gyepesedve,amúgy,ha érdekel egy nem teljesen tökéletes pasi írj rám 15/f.
2016. nov. 14. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5 "nem teljesen tökéletes pasi"

Húúú... Dehogy vagy egoista. Áh... :D

2016. nov. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elég szörnyű, hogy a szülők otthon ilyen frusztráltságba kergetnek téged. Szerintem egyáltalán nem késtél el. És mi van, ha 20 évesen lesz valaki normális fiú nálad a láthatáron. Szerintem jobb elsőre az igazival találkozni, mint a fél világgal összecsókolózni.
2016. nov. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a ciki bocs h ezt mondom az agykarosult szuleid 14 evesen baxogatnak h legyen valakid.14 evesen !!!?? 20/f
2016. nov. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!