Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kéne tennem? Tanácsok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Tanácsok?

Figyelt kérdés

barátommal 2 hónapja vagyunk együtt. Első hónapban nem volt semmi baj,majd most kezdett el a legjobb barátnőmmel úgymond "kavarni". Facebookon minden kép alá Imádlak életem,privátban is beszélnek és nagyon titkolják hogy mit..Egyszer láttam hogy valami olyasmit írt neki barátom hogy nagyon szeretlek életem.

én viszont szeretem a barátom nagyon és nem tudnék vele szakítani.Mit kéne tennem?



2016. nov. 7. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj én értem hogy szereted, voltam hasonló helyzetben, de ha ez tényleg így van akkor jobb most véget vetni ennek. Inkább most, a kapcsolat elején, minthogy sokáig együtt legyetek és csak szenvedj. Az ilyen nem akar tőled semmit, hidd el.
2016. nov. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Köpd szembe a nevemben, és dobd ki ezt a sz@rházit :)
2016. nov. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de mi itt a kérdés?

Az ilyet már rég ki kellett volna penderíteni, és megmondani neki, hogy akkor legyen az "életével".

Vagy ennyire nincs benned tartás?

Most komolyan: mit veszíthetsz? Egy idiótát, akinek csak arra vagy jó, hogy megd*gjon, ha épp a másik nem ér rá. (Már ha egyáltalán eljutottatok már oda.)

Értem én, hogy külsőre ő a fú, de jó pasi, és elég tahó ahhoz, hogy megbántson, de ezért még felesleges erőltetni.

2016. nov. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
azért nem értem mert 1 hónapig kapart értem és mindent megtett hogy az övé legyek..elmondása szerint ha összejövünk onnantól csak te létezel.ez működött 1 hónapig de aztán...?mi ütött belé?
2016. nov. 7. 15:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy barome ennyii

Csunyabbat nem akartam irni h megtartsam az imidzsem

2016. nov. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szeretem...😢tönkre fog tenni..
2016. nov. 7. 15:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg, de én tuti ott hagynám a francba őt. Tiszta gáz amit csinál, ráadásul pont a legjobb barátnőddel. Nagy barátnő az tuti.
2016. nov. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hagyd ott. Könnyebb 2 hónapot leküzdeni, míg x időt szenvedve tölteni "együtt" várakozva, hogy hátha jobb lesz (ami ha jobban bele gondolsz nem lesz jobb!!!) Fog jönni egy olyan hidd el, aki tisztel teged. Mert ő nem. Nem erdemel mé sem teged sem a szereteted. A legjobb "barátnőd" pedig magaba nézhetne és elgondolkodhatna. Benne sem biznek többet a te helyedben.
2016. nov. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!