Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehetne normális csajszikk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne normális csajszikkal talizni/összejönni?

Figyelt kérdés
Már annyira unom hogy folyton csak undormány sötét ribik találnak be. Szerintetek hol találok rendes csajszit?

2016. nov. 14. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:
ott ahol még nem nézted :D magad előtt. Amúgy meg nézd a lányok kisugárzását, azért azon lehet látni ki milyen és így a legtöbb olyan lányt elkerülheted.
2016. nov. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
neked a sötét ribik valók. ne küzdj ellene.
2016. nov. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engedj a hívásnak...A Sötét Ribik akarnak téged... Haha, nyugi, én pl behívatom magamat osztálybulikba, a gimis csajok tök normálisak, vagy ott a net, angolóra, stb. Menj el táncórára, barátnőmet ott szedtem össze :P
2016. nov. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eddig még csak mindegyik lehúzni akart, nekem pedig igy hogy csak érdekböl akar velem lenni... Igy semmiképp, nagyon ritka az olyan amelyikbe megvan az erkölcs ...
2016. nov. 14. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!