Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy aki normáli...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy aki normálisnak mondja magát az sem normális? :D

Figyelt kérdés

Ezt már többször tapasztaltam.Itt interneten és a való életben is.

Nagyon sok fiú mondja hogy ő normális (értsd.:nem bunkó,kedves humoros.)

de ezeknek pont az ellentétje volt.(bunkó,egosita,és humora kb.annyi volt mint a zoknimnak.Mondjuk...a zoknim viccesebb :D)


Ez miért lehet?Vagy a normális definicióját nem ismerik?Esetleg náluk teljesen mást jelent?


Köszcsi mindenki normcsi válaszát! :D

(Uhh...ez de ciki.Csi :D)


14/L



#fiú #lány #normális #nemtudommitkellmégideírni
2016. nov. 13. 18:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Annyi a humora mint csigának a nemiidentitása :D szerintem ez így helyesebb :D


én normális vagyok, csak szabadidőmben dobálok galambokat tojással az erkélyről.


AMúgy azért van , mert.... beépült a lányok tudatába a normális fiú a jó fiú, szóval egy idő után még a legdegeneráltabbak is ráébredtek arra, hogy mást kell mondani, hogy az esély meglegyen :D nálam a normális az ha elvont a humorú valaki, ok nélkül tesz dolgokat csak a móka kedvéért és szereti az animéket.. 14 évesen ne ismerkedj még szerintem ( mért rám halgatnál...) csak tanácsolom, szerintem ráérsz törődj a sulival meg a hobbiddal.


17F

2016. nov. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Igen ez így sokkal jobban hangzik :D



Elég időt töltök a sul

2016. nov. 13. 19:40
 3/14 anonim ***** válasza:
hát akkor te keress és ne várd míg valaki téged keres, elvégre te tudod milyen srác kell neked
2016. nov. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Elszállt a gépem,de azt örömmel látom hogy a félbehagyott kommentemet elkülte :D

Szóval.

A sulival eleget foglalkozok.Ennél okosabb már nem lehetek.

Hobbikat még mindig akkora élvezettel csinálom mint az elején.Ezzel nincs problem. :)

De most komolyan.Te 14 évesen nem érdeklődtél a lányok iránt?


Nem muszályból ismerkedem.Itt neten ha írnak válaszolok de a személyes beszélgetést sokkal jobban szeretem.Meg van a maga varázsa :D

Személyesen meg csak nem fogom elküldeni a srácot aki beszélgetni akar hogy "megmondták hogy ne ismerkedjek.Bocs" :D

2016. nov. 13. 21:34
 5/14 anonim ***** válasza:
Réka de mieeellt? :D
2016. nov. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

?????????

Kivagy?És honnan tudod a nevem??? :O

2016. nov. 13. 21:41
 7/14 anonim ***** válasza:
nah tessék kibővítettem a válaszom levélben, de én most megyek, pápá.
2016. nov. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Réka, az titok :) :DD
2016. nov. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

De nem.Ez ijesztő....

Honnan tudod a nevem???

2016. nov. 13. 21:51
 10/14 anonim ***** válasza:
Dee nem akarom elmondani :D
2016. nov. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!