Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még olyan lányok akik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan lányok akik normális, komoly kapcsolatra vágynak?

Figyelt kérdés
Tudom sokan kérdezték már ezt..de valahogy úgy érzem hogy rengeteg lány el van torzulva.. A mell és a segg a lényeg. Ezt látni mindig. Akkor az is hogy komolytalanok és nem becsülik meg azt a fiút aki szereti. Legalábbis itt csongrád megyében ezt tapasztalom. De biztos máshol is ez van.. De miért..?
2016. okt. 29. 17:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
ne álmodozz. :(
2016. okt. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
Vannak, ritkán de vannak. Én egy ilyen lány vagyok, és sajnos azt tapasztalom, hogy ez egyre ritkább. De nem csak a lányok, hanem a fiúk körébeb is.
2016. okt. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, jelenleg a világ 100%-án ez a helyzet.
2016. okt. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
Vannak ilyen lanyok csak minket senki nem vesz eszre
2016. okt. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
27%
Dehogy vannak. Nyitott szemmel járok. Keresek nomális lányt ég alatt föld alatt. De sose találtadm egyet sem.
2016. okt. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Értem. Hát ez van sajnos.. De az a rosz hogy még ismerkedni sem akarnak. Pedig mindenki azt mondja hogy helyes pasi vagyok. Meg gavallér:D
2016. okt. 29. 18:15
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor rossz helyen kerestek. Mindig mondjátok h normális lányt kerestek és hogy a külső nem számít. Pillangókakit nem számít. Vegyük például magamat... Nem vagyok tömeglány. Szeretem a színes feltűnő ruhákat, a színes mintás harisnyakat. Szeretek olvasni. Mesét nézni, filmet, sorozatot, animet nézni. Imádom a játszótereket:3

Nem tartom magam rondának, a hátam közepéig erő világos barna hajam van, fekete szemem, hosszú fekete szempillam. Nem sminkkelem magam mert nincs rá szükségem, nincsenek pattanásaim sem bőrhibaim. Annyi hogy görbe az orrom. Nagyon vékony vagyok így hát nincs se nagy mellem se nagy seggem. De én erről nem tehetek. Hiába próbálok hízni egy kiló sem marad rajtam. Az orromrol pedig nem tehetek, persze sokan mondják h nem is feltűnő és nem szeretem és amint lesz elég pénzem meg fogom műteni. Amit lehet megtettem h felfigyeljen rám valaki de nem történt meg. Ezután nem érdekelt h mit gondolnak mások rólam csak úgy öltözködtem aahogy én akartam csak olyan ruhákat vettem fel amikbe jól éreztem magam. Szóval ne mondja senki hogy nincs egy normális lány sem ebben a kicseszett világon vagy mondjátok már el h nektek mégis mi a normális

2016. okt. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

"Normális" lány definíciója?


Nyilván, akik komoly kapcsolatra vágynak, egy hűséges, megértő, törődő, szerető, a másikra odafigyelő partnert keres. Akire lehet számítani, bízni benne, és nem szopja le véletlenül a szomszéd srácot a házibuliba. Akivel bármiről lehet beszélni, mindig megvan a közös hang. Nem kell topmodellnek lennie, az elég, ha az adott személynek tetszik.


Az más kérdés, hogy az aki komoly kapcsolatra vágyna, nem fog nyitni senki felé, mert a legtöbb ember nem olyan, mint amit elképzelne.

2016. okt. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Igazad van. De még mindig tiszelet a kivételnek.
2016. okt. 29. 19:00
 10/21 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem tartom magam ri.ancnak, azt mondják szép vagyok, okos, aranyos. A fiúk mégsem vesznek észre. Szerintetek miért? Mert sokkal könnyebb nekik nyomulós ri.ancokkal összejönni. Mindig kettőn áll a vásár. Az nem igaz, hogy valakinek a környezetében nincs rendes lány, csak valószínűleg nem vonz külsőleg, ezért nem veszed észre. Akkor hol van az, hogy "csak a belső számít"? Ne siránkozzatok, a lányoknak sokkal nehezebb megmaradni "normálisnak", mert így szinte minimális az esélyed arra, hogy legyen barátod. Még a rendes fiúk is hamarabb veszik észre a ri.ancokat, mint a normális lányokat, ezért egyre kevesebb az ilyen lány.
2016. okt. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!