Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindig ugyanazzal a lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig ugyanazzal a lánnyal utazok haza egy buszon, leszólítsam?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a lány de nem tudom hogy hogy reagálna... Lányok ti mit csinálnátok ha a buszmegállóban egy nem a fú de helyes fiú de nem is egy csúnya srác pl egy 10/6-7 es srác megkérdezné hogy van-e kedved ismerkedni vagy ilyesmi 14/f

2016. nov. 14. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szólitsd le. én is hasonló helyzetbe vagyok (voltam) mert több mint 1 éve utazok u.a. a buszon egy lánnyal aki nagyon tetszik de nem mertem elmondani neki, csak oszt. társaim elmondták, és így több mint 1 év után már nem merem leszólítani mert hülyének érezném magam.Szólítsd le ne járj így,de először csak finoman kezd, annyival h köszönsz neki. Majd később beszélgetni kezdesz vele.
2016. nov. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És te nem féltél attól hogy mi vam ha idősebb vagy fiatabb egy pár évvel?
2016. nov. 14. 21:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudtam hány éves (fél évvel fiatalabb) mert sok közös ismerősünk van, de szerintem nem az fogja először érdekelni, hanem hogy kedves vagy-e

2016. nov. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha n jossz be neki vagy befagy a varatlan helyzettol akkor roppant kellemetlen helyzetek tudnak ki alakulni. Arrol nem is beszelve h ha rosszul sul el a terved akkor majd eghet a fejed a buszon h mekkora szar voltal. 50-50 szazalek de utcan csak ugy leszolitani ismerkedes celjabol haat baraton.. Sok sikert ! Nekem fb sem ment amikor bejeloltem szinten egy buszon utazunk 1-2 volt h vissza jelolt es alig beszeltuk mert bevolt fordulva
2016. nov. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!