Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnám feldolgozni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám feldolgozni, hogg azért utasított vissza, mert csúnya vagyok? 17/L

Figyelt kérdés

Az osztályban van egy fiú, akiben a leginkább az fogott meg, hogy - látszólag - mindenkivel kedves és bár jól is néz ki, mégsincs elszállva magától. Én így ismertem meg. Majd egy idő után feltűnt neki, hogy tetszik nekem és elhívogatott ide-oda, volt hogy az egész osztály előtt megcsókolt meg ölelgetett. Megkérdeztem tőle hogy akkor ezt most vehetjük-e úgy, hogy járunk, mire mondta, hogy eszében sincs velem járnia, nagyon ronda vagyok, csak pár haverjával fogadott, hogy megcsókol, mivel ez megtörtént, más már nem is kell tőlem, menjek amerre látok.


Valahogy már a kedvem is elment attól, hogy kapcsolatom legyen... Nem néztem volna ki belőle, hogy ilyet megcsinálna akárkivel. Ja igen és a legjobb, hogy azt is elkezdte kritizálni hogy hogyan öltözködöm, meg hogy nekünk alig telik valamire, ha összejönnénk, akkor a szülei biztosan nem néznék jó szemmel a "magamfajtákat".


Pedig én tényleg nagyon kedveltem, mindig normálisan beszélgetett velem, mindenre szívesen válaszolt, jók a jegyei is amúgy.


2016. nov. 16. 12:24
1 2
 1/14 Fruzs33 ***** válasza:
89%
Úgy dolgozd fel: "Ez egy bunkó kretén,azokkal pedig nem kell foglalkozni"
2016. nov. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
15%

egész pontosan csúnya, naiv, vállalhatatlan, rossz megjelenésű és csóró vagy, mint a szüleid.

legalábbis ezt írtad. még ha így is van, vélhetően ez a srác nem a te párod. keress olyat, aki érdemes a bizalmadra! lesz majd olyan akit szintén félreismersz majd, de rád is vár az "igazi". hajrá!

2016. nov. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Jó nagy paraszt a srác.

Ne foglalkozz vele, se azzal, amit mondd rólad. Nem szabad elhinni semmit, amit mondd, mert ha úgy teszel, akkor lesznek a gondok.

Ismerkedj, menj szórakozni (nem muszáj diszkóban menni vagy részegre inni magad.) és csak találsz valakit, aki mellett jól fogod érezni magad. Az internetes ismerkedés sem bűn! Sőt! Jó buli! :)

Ne hagyd magad, az a lényeg! Na meg persze ott a legjobb barátnőd is. Majd ő is segít! :)

Fel a fejjel hercegnő, mert leesik a koronád! ;)

17L

2016. nov. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Ez egy bunkó paraszt. Most ezek tudatában még járnál vele?
2016. nov. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Valahogy már a kedvem is elment attól, hogy kapcsolatom legyen..."


Könyveld el ütős tanulságként, örülj, hogy nem másban fogadtak, amibe talán szintén belementél volna. Legközelebb előbb tisztázd a viszonyokat és csak azután csókolózz:)

A többit már előttem leírták. Ilyen bunkó kis pö@sökkel nem kell foglalkozni. Majd eljön a te herceged is.

2016. nov. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%
Büdös sz@rházi. Ki lenne képes ilyenre? És még a fiúk mondják,hogy miért nézzük le őket,miért nem kezdeményezünk STB....VANNAK kivételek. Sok is.
2016. nov. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Én is férfi vagyok, de ez egy főemlős farokkal. Így nem bánunk nővel. Én sulit, de min. osztályt váltanék. Gáz lesz ezután bejárni. A csókát meg szégyenísd meg. Hireszteld el, hogy impotens, azért fikázik, és talán az is. Vagy látens meleg. Rá se ránts! A legszebb lányokra szokták mondani, hogy csúnyák.
2016. nov. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
Én valahogy bosszút állnék azon a nyomorékon.Baseball ütő,harapófogó és öngyújtó.Csodákat lehet vele művelni,talán még könyörögni is fog,és még bocsánatot is kér.Jobb lesz neked,hidd el.
2016. nov. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
Még jó, hogy nincs elszállva magától. Akkor, ott miért nem térdeltél a mogyoróiba ennek a kreténnek?
2016. nov. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Hát ehhez jobb ha hozzászoksz. Az ocsmány csajokat sok visszautasítás éri. Keress egy hozzád való ocsmány fiút és ha ugyan boldog soha nem is leszel vele legalább nem leszel egyedül.
2016. nov. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!