Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet feldolgozni azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldolgozni azt, hogy csúnya vagyok és nem kellek a fiúknak?

Figyelt kérdés

Lassan 20 éves leszek. Az egész fejem és testem úgy ahogy van ronda, undorító, ocsmány. Profilból nagy az orrom, széles a csípőm, nincsenek melleim, az egész hátam pattanásos hiába járok bőrgyógyászhoz. Soha nem volt semmilyen kapcsolatom fiúkkal még csak nem is csókolóztam. Irigykedve nézem a 14-17 éves csajokat a falunkban akik már több fiún is túl vannak, bár tudom, hogy az nem nagy dicsőség, de annyira vágyom én is szexre meg ölelésekre. Szoktam a neten ismerkedni fiúkkal, mondják, hogy jó fej vagyok meg minden, de ha küldök nekik képet utána már nem is állnak szóba velem.

Egyszerűen nem tudom elfogadni magamat, legszívesebben zacskót húznék a fejemre és elbújnék, hogy ne lásson senki. Mit tehetnék? Hagyjuk azt, hogy nincs ronda lány...



2012. júl. 29. 18:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
küldj egy képet nekem is véleményezem privátba..hátha tudok adok pár tippet
2012. júl. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Mutatnál képet? Hát ha tudunk valamiben tanácsot adni. A pattanásos hátra pedig nagyon jó a napozás, ill. szoláriumozás, nekem is az mulasztotta el.
2012. júl. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ha már ennyire csúnyának tartod magad, akkor nem számít h raksz e fel képet avagy sem!


ÉS igen számíthatsz negatív és pozitív válaszokra is.


De lehet h el tudnának látni páran tanácsokkal ötletekkel a külsőddel kapcsolatban.


De KÉP híjján ez nehéz.

2012. júl. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
küldj képet privátba, megpróbálok segíteni:)
2012. júl. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj! Először is szabadulj ki a faluból..

Aztán próbálj ki esetleg egy új frizurát, bőrápolást, máshogy öltözködni. Olyan ember nincs akin a fentiek valamelyike nem segít. Persze, van amit kaptál és olyan testrész, ami nem tetszik, de ez van, ha tudsz sporttal változtass rajta.

Személy szerint én sem voltam jó véleménnyel magamról, ez akkor változott, mikor elkezdtem nőiesebben öltözködni, magammal törődni és pozitív visszajelzéseket kaptam a pasiktól. Úgyhogy hajrá!

20/L

2012. júl. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Ballagási fotózásra kisminkeltettem magam kozmetikussal és semmit nem dobott rajtam! Legszívesebben ott elbőgtem volna magam.
2012. júl. 29. 18:45
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
ha küldesz képet szerintem sokan sokféleképpen tudnának segíteni..
2012. júl. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok.. Bocsi, de nekem inkább úgy tűnik, hogy önértékelési gondjaid vannak. (nem leszólni akarlak, nekem is volt) Szóval előtte fogadd el magad, aztán pozitívabban fogod látni a tükörképedet is. Ne azon agyalj hogy ronda vagyok ronda vagyok, hanem azon, hogy hogyan tudok dekoratív lenni, mi az, ami jól áll stb.
2012. júl. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
kedves kérdező 1. válaszoló vagyok küldj már egy képet privátba megnézem mit tehetek tudod a szépség nem kívülről fakad csak sokan ezt nem értékelik...de azért igényes legyen kívülről ennyi a lényeg
2012. júl. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell emiatt idegeskedned.Testeden lehet formálni sporttal.A pattanásokra is van gyógymód,privátban írok párat,mert az kicsit hosszú lenne :)

Ne foglalkozz olyanokkal akik nem értékelnek.Alapból olyan ember aki külsőről értétek az bunkó.

"legszívesebben zacskót húznék a fejemre és elbújnék, hogy ne lásson senki"

ezt tessék elfelejteni,hülyeség.Sokan vannak így,és mégsem bújnak el.

Emlékezz a rút kiskacsára :)

2012. júl. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!