Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elegem van.18 éves vagyok és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van.18 éves vagyok és még soha nem volt barátom. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy velem van a baj, nem tudom, de még soha nem volt senkim, pedig annyira vágynék egy barátra. Nem azért, mert "gáz", hogy nincs és nem is futókalandokat szeretnék. Hanem egyszerűen csak jó lenne egy társ, valaki, akivel jól érzem magam, akivel sokat tudok beszélgetni, nevetni, közös élményeket szerezni. Valaki, akivel szeretjük egymást. Mégsem sikerült még senkivel sem a kapcsolat, én szerintem ennek én vagyok az oka, amiért olyan szégyenlős és sokszor "elérhetetlennek tűnő" vagyok. Meg az is a gond, hogy a tökéletes kapcsolatra várok, pedig tudom, hogy nem biztos, hogy ebben a korban találom meg az igazit. Eddig akárhányszor tetszett egy srác, még ha viszonzott is volt esetleg, valahogy soha nem jött össze, a fiúk mintha nem mertek volna lépni, és én sem, emiatt bukott az egész. És ez már sokszor volt. Vagy ha léptek is, én visszahúzódtam. Nem tudom, miért csinálom ezt. Talán nem is állok még készen egy kapcsolatra, fogalmam sincs. Most viszont megint nagyon tetszik egy srác és valószínűleg én is neki, de megint ugyanaz a helyzet, nem merek semmit sem tenni. Pedig elég sok közös van bennünk, kedveljük egymást, meg a humorunk is teljesen ugyanaz. Mit tegyek, hogy ezúttal összeszedjem magam és így a 19 felé közeledve végre legyen egy párkapcsolatom? Bocsi, ha hosszú voltam, meg bonyolult, de már kikívánkozott ez belőlem.

2016. nov. 17. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:

"Hanem egyszerűen csak jó lenne egy társ, valaki, akivel jól érzem magam, akivel sokat tudok beszélgetni, nevetni, közös élményeket szerezni. Valaki, akivel szeretjük egymást."


Itt meg is van a probléma mert nem a ma nagyon gyorsan lepörgő járogatásokra vágy ahol is az alatt a négy öt hónap alatt a "pár" meg sem ismeri rendesen a másikat...

Várj még és majd, a korosztályunknak erre nincs még igénye.

2016. nov. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez a helyzet 17/l
2016. nov. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Olyan dolog ez mint a Volga nehezzen indul, de ha egyszer beiundul akkor nincs megállás :D kívánni fogod még a mostani helyzeteted ez biztos :), szóval ne nézd ilyen negatívan a dolgokat.
2016. nov. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
18 évesen nincs igény egy normális kapcsolatra? Azért ez elég elszomorító. :(
2016. nov. 17. 17:32
 5/7 anonim ***** válasza:
én komoly kapcsolatot keresek,csak hát lányból is elég nehéz találni olyat akivel nem csak 2 hónapot lehet járni aztán odébb áll és megy a következő pasihoz ugyanígy 17/F
2016. nov. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ugyan így vagyok én is, bár a korosztályom inkább az egy éjszakásokat részesíti előnyben.

17/F

2016. nov. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Írj
2016. nov. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!