Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon mit csinálok rosszul?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, egyetemre járok, de még egy kapcsolatom se volt. Modell alkatom van - nagy mell, kerek fenék, lapos has, hosszú lábak- az arcom is szép- zöld szem, szőke haj, csókos száj, baba arc- de mindezek ellenére nincs barátom. Nem vagyok beképzelt, tudom hogy szép vagyok de ettől függetlenül azok a fiúk akik nekem tetszenek észre sem vesznek. Nem szoktam agyon festeni magam csak természetesen és az öltözködésem is szép de nem kihívó vagy túl szexi.
2016. nov. 19. 20:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy akiknek te tetszel azokat meg te nem veszed észre?
2016. nov. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Tudom hogy van/ volt akiknek tetszem de ha ők nem tetszenek...
2016. nov. 19. 20:57
 3/18 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nem mernek közeledni feléd.Azt gondolják,hogy egy ilyen csajnak biztos nem felelnek meg.Te próbáltál már nyitni legalább 1 felé is?Azt is ér ám. :)
2016. nov. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ezen én is gondolkoztam már hogy nem mernek közeledni de hogy tudnám jelezni hogy szimpatikus. Ezek közhelyes jelek szerintem túl olcsók.
2016. nov. 19. 21:02
 5/18 anonim ***** válasza:

Meg kellene próbálnod neked nyitni.

Hadd kérdezzem meg, hogy aki(k)nek tetszettél, azok közül egyetlen srác sem volt szimpatikus?

2016. nov. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

De volt aki szimpatikus volt.

Ezek szerint akkor még egyértelműbben kéne nyitni? Nekem kéne odamennem hogy szia?

2016. nov. 19. 21:14
 7/18 anonim ***** válasza:
hát csak 'tökösen', menj oda:D Az én osztályomban is van egy ilyen lány, sőt a fiú körökbe mindig mindenki dícséri, gyakran beszéltünk róla, de olyan zárkózott volt, kicsit talán néha velem mintha flörtölgetett volna, de ilyen túlzottan elérhetetlennek mutatta magát mindenkivel szemben. Élerhetetlennek mutatta magát mindig, de mégis könnyen elpirult bizonyos helyzetekben. Nem is értettem az egészet, de szerintem te is valami ilyesmi vagy. Legyél nyitott, vigyorogj sokat, az olyan srácokat se utasítsd el magadtól akik nem jönnek be, barátkozz velük, nem kell egyből lefeküdni velük, vagy összejönni velük, csak ismerd meg egy kicsit a fiúkat:D Ez az ami hiányzik belőled szerintem:D
2016. nov. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ha nem vesznek észre, akkor bizonyára más értékrendet képviselsz, amit ők nem preferálnak, ezért nem közelednek.

Ha látsz egy ruhát a kirakatban, az sem megy oda magától, nincs benne semmi szégyen, ha te nyitsz.

Ha szeretnél megismerni egy ilyen fiút, kénytelen leszel kezdemébyezni. Viszont azt nem javaslom, hogy csak azért, hogy legyen egy kapcsolatod belevágj egy ilyenbe; ahogy azt sem, hogy loholj egy olyan fiú után, aki nyitás ellenére sem foglalkozik veled.

2016. nov. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat :)
2016. nov. 19. 21:20
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen ezen is gondolkoztam hogy akkor ha szexisebben öltözködöm meg több a smink akkor valószínű észre vesznek de az meg már nem én lennék.
2016. nov. 19. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!