Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legyetek őszintén, van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyetek őszintén, van értelme reménykedni?

Figyelt kérdés
Van értelme egy kis péniszű srácnak reménykedni abban, hogy lesz kiegyensúlyozott boldog párkapcsolata? Merjen kezdeményezni, van értelme egyáltalán?
2014. jún. 13. 19:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Persze. NEm te vagy az első és nem is az utolsó, hidd el. Vannak még jópáran, akik emellett boldog kapcsolatban élnek.
2014. jún. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Persze. Hidd el, a lányok hüvely mérete sem egyforma.
2014. jún. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hány cm? Amúgy legalább nem fog fájni neki akkor se ha vadul csinálod.
2014. jún. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Igen egy kispéniszű srác is mennybe röpíthet egy lányt. Ugyanis megsúgom vannak olyan lányok mint pl én is akiknek nincs és nem is volt soha hüvelyi orgazmusunk (és a nagy farkú társaid is kudarcot vallottak ebben), tehát ha ügyesen használod a nyelved és az ujjaid akkor semmivel sem vagy nagyobb hátrányba egy ilyen lánynál.


Mert nekem is oly mindegy mekkora pénisz méreted (ok, ez hazugság, mert 18 fölött már kellemetlen), mert engem úgyse fallosszal, hanem kreatív kézimunkával lehet a mennyekbe röpíteni ;)

2014. jún. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Jó ilyen véleményeket olvasni, köszönöm az eddigi válaszokat, és örömmel olvasom a továbbiakat.


(Nekem 14 cm. )

2014. jún. 13. 19:51
 6/17 anonim ***** válasza:
Menj már, a 14 centi teljesen normális, átlagos méret. :)
2014. jún. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mi 14 centi? Ez most komoly? 14 centiért rinyálsz? Azt hittem 11 mert az alatt már tényleg kicsinek minősül, bár teszem hozzá, hogy a városunkban van egy japán srác, aki kb az említett mérettartományba esik, de a fél város leányait felpróbálta már. Szóval neki nem okoz az gondot, hogy nálunk a 14 centi az átlag.
2014. jún. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
4-es, ha valaki jól használja a péniszét akkor azzal is elérheti a nő az orgazmust.
2014. jún. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Kezd jó kedvem lenni :) köszönöm a válaszaitokat :)
2014. jún. 13. 20:07
 10/17 anonim ***** válasza:
14 cm az pont az átlag. Milyen vastag?
2014. jún. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!