Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék végre összeszedn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék végre összeszedni magamnak egy barátnőt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ezeregy ilyen kérdés van itt, de nem találtam meg a megfelelőt. Már régóta szeretnék egy kedves, aranyos lányt magam mellé, de nem tudom hogyan tegyem. Szórakozóhelyekre nem járok, soha nem is voltam és nem is lenne kivel mennem. Próbáltam Facebookon írni lányoknak, beszélgettünk egy kicsit, aztán leráztak. Máshol hol és hogyan tudnék ismerkedni? 15/F

2016. nov. 20. 12:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Iskolaba nincs olyan csajszi aki tetszik?:)
2016. nov. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Várd ki az időt! Biztos jönni fog valaki, és lehet h ott találkozol vele ahol nem is számítanál rá! De így hogy keresed csak az idődet pazarlod, várd h megtaláljanak! Még van időd! És ne aggódj! Kitartás!
2016. nov. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Buszon, iskolában, akár üzletben stb. N+1 lehetőség van, de nem jön mindig össze. Légyj kedves, de ne tolakodó. Nekem 15 évesen volt az első kapcsolatom, de csak 2.5 hónapig tartott.

18/ L

2016. nov. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 True Damage ***** válasza:

Pl ami eleg jo lehet az este a varos.

Nyaron ajanlottabb mert nem fagysz ossze de telen is mukodhet :D. Peldaul este kiulni a deak terre vagy barmelyik masik forgalmas helyre a 10000 bol es ott nyugodtan lehet ismerkedni barmilyen indokkal sot az sem ritka hogy hozzatok mennek oda :D csak ne stresszelj ra a temara igazabol ha nem jon ossze akkor is van meg jonehany eved potolni :D

2016. nov. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem itt ne próbálkozz!
2016. nov. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
En sem találok normalis fiút... 😂 mindegyiknek csak az az egy dolog fontos...14/l
2016. nov. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem az az egy dolog kell de ha írsz megbeszelhetjük a helyszínt. 😂😂😁
2016. nov. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Elöszőr kerülj egy olyan társaságba/közegbe ahol olyan dolgokat csinálnak amit te is szeretsz ( mondjuk szeretsz kajakozni megy oda ), aztán kezdj el ismerkedni, de csak barátiasan, ne úgy mintha valakit fel akarnál szedni. Legyél önmagad és keres közös témát ( ami valószinüleg már megvan, itt a kajak az ) és inentől szerintem te is tudod. ;)
2016. nov. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Na, ez az, ami nem megy. Az osztálytársaimon kívül nem nagyon ismerek senkit, akit meg mégis, az mind fiú. Idegenekhez meg milyen indokkal menjek oda?
2016. nov. 22. 15:26
 10/14 anonim ***** válasza:
Megkérdezed, hogy merre van ez meg ez az utca.
2016. nov. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!