Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nen találok magamnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gagyi Nagyi kérdése:

Miért nen találok magamnak valakit?

Figyelt kérdés

Nagyon szertnék barátot de valahogy nem jön össze.Pedig elég nyitott vagyok. Nem jön olyan ember akivel el tudnám képzelni a dolgokat vagy ő velem.


16/L



2016. okt. 29. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Mik az elvárásaid?

És merrefelé laksz?

2016. okt. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyanazt tudom kérdezni mint az első.

26f

Szoboszló.

2016. okt. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Külsőleg általában a sötétebb haju és szemü emberek jönnek be viszont ugyanúgy tetszett már szőke is mint barna szóval ki kötésem nagyon külsőleg nincsen. Belsőleg meg legyen vicces de ha úgy van lehessen vele komolyan is beszélgetni.
2016. okt. 29. 12:26
 4/5 anonim ***** válasza:
tipikus vicces legyen, de komolyan is lehessen vele beszélgetni, tehát legyen szentimentális. Minden nő ezt írja le. Te jó csajnak tartod magadat? A saját ligába tartozó srácokkal próbálkozol?
2016. okt. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem szoktam próbálkozni fiúknál. Szerintem egy fiúnak kell először lépnie.
2017. febr. 13. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!