Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiuk! Egy ilyen lany bejönne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Egy ilyen lany bejönne nektek?

Figyelt kérdés

Külső: 167cm magas vékony testalkatú.. hatkozepig erő dús barna haj a vége be van festve vöröses lilara. Barna szem.. Nem sminkelek csak a szemem húzom ki mindig.. Teltnek mondható ajkak.. Fogszabajzom van.. Kb ennyi..

Belső:

Jok:kedves, megértő, segítőkész, vicces, bujos, szeretem a zenet inkabb magyarokat halgatok pl horvát Tamás, raul, young g, MR.Misshh. szeretek rajzolni meg tudok is aránylag szepen.. Jo vagyok tanács adásban bármilyenn téren, nem vagyok féltékeny, átlagnál eretteben gondolkodom (nem csak szerintem) megbízható, tobb dologra is tudok koncentrálni egyszerre, ha valami nem tetszik akkor elmondom annak az embernek es nem beszelem ki

Rossz: van egy csopnyi egoizmusom, tul oszinte vagyok neha es bántó, szeretek neha beszologatni, oda oda csípni embereknek, neha kotozkodom, lusta vagyok, es naiv neha, sokszor bízok meg olyanokban akikben nem kene...

Es amiket nem tudtam h hova írjam: közepes tanuló vagyok. Szeretek xboxozni es lolozni.. Van h mindig csak mennek de olyan is van h csak leülök egy sarokba es kockulok egesz nap.. Nagyon szeretem az állatokat van is 3-kutyám egy bichon havanese egy nemetjuhasz es egy Bull terrier.. Szeretk hulyulni a barátaimmal.. Sokszor beleelem magam dolgokba es mikor nem ugy lessz ahogy elképzeltem depizek.. Szerintem mindent elmondtam ami fontos.. Ha nem akkor kérdezzétek meg.. 😂 14/l



2016. nov. 20. 16:41
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja es meg a rossz tulajdonsaghoz annyit h könnyen fel lehet húzni az agyam.. A jokhoz pedig ha hamar bocsajtok meg es mindig adok 2. Vagy 3. Esélyt utóbbit csak azoknak akiket nagyon szeretek..
2016. nov. 20. 16:43
 2/12 anonim ***** válasza:

Hozzám nyugodtan jöhetsz aranyom.

Béla bácsi/90

2016. nov. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja es csak tisztázzuk nem part akarok keresni csak kíváncsiságból.. 😉
2016. nov. 20. 16:46
 4/12 anonim ***** válasza:

Persze nagyon aranyos kis csaj lehetsz :D

F/15

2016. nov. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Koszi utolso.. Ja es Béla bácsi ne itt tessék trollkodni 😂😂
2016. nov. 20. 17:18
 6/12 anonim ***** válasza:

Szimpatikus csajszi vagy, habár a zenei ízlésünk nagyon eltér. :D

15F

2016. nov. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
aha :Dd
2016. nov. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Az első pár mondatot elég volt elolvasom. Nem, köszi, soha a büdös életbe se gondolnék arra hogy veled barátkozzak.
2016. nov. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Koszi ja es utolso nem tom mi jot érzel...😂 jot nevettem rajta.. 😂😂😂😂
2016. nov. 21. 00:29
 10/12 anonim válasza:

Amiket írál az alapján teljesen.

Kevés ilyen embert ismerek.14/f

2016. nov. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!