Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nektek bejönne egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejönne egy ilyen fiú? Tudom hogy egy csomó ilyen kérdés van szóval nem kell kioktatni

Figyelt kérdés
175-6 cm magas vékony azért nem csont sovány fehér bőrű sötétbarna hajú barna szemű.Szeretem a metált és a rockot edzek kb 4 hete szeretem a verseket/balladákat szeretek úszni sokak szerint jó a humorom.Néha lusta vagyok és ideges általában csendes vagyok de a barátaim szerint néha túl sokat is beszélek.Szeretem a horrort.októberben leszek 14.

2016. szept. 2. 23:01
 1/9 A kérdező kommentje:
Csak azért tettem ki ezt a kérdést mert eddig nem nagyon volt sikerem a lányoknál
2016. szept. 2. 23:03
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
175 centi, vékony, barna szemű és hajú, néha lusta, szeret zenét hallgatni, néha csendes néha sokat beszél. Az igen, ezek aztán olyan infók amik nem sok emberre jellemzőek. Én 190 centi vagyok, fekete hajú, fehér bőrű, szeretek játszani, zenét hallgatni, kutyázni, néha szomorú vagyok, néha nem. Neked én tetszenék? Járnál velem? Mit kellene változtatnom magamon?
2016. szept. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem bejönne, úgy 4-5 évvel idősebb kiadásban:D
2016. szept. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

idióta tömegkérdés oké

195cm vagyok 90 kg barna haj napbarnított bőr

szeretem az állatokat sportolok megbízható vagyok

na? járnátok velem? tudom sok ilyen kérdés van de ütődött vagyok és nem fogom fel a cseppnyi agyammal hogy ebből szartse tud meg az ember.

2016. szept. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha esetleg képet is mutatnál
2016. szept. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem tökéletes csak hogy ha egy kicsit idosebb lennel ;) en 14 vagyok. En is szeretem a rockot. Neha lusta vagyok. Jo a humorom. Es nem szeretem ha valaki szomoru mindig gyorsan oda megyek es mondok par fa viccet :D annyi a kulonbseg hogy en 163 cm vagyok
2016. szept. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kuldhetnel kepet.. 😉 en 15 leszek áprilisban.. Olyan cuki lenne ha fiatalabb baratom lenne 😍😁😁
2016. nov. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Huh, nekem szimpatikus :3 Már ott elvarázsolódtam, hogy szereted a rockot és metált. Szerintem nem lesz gond a lányoknál, csak várni kell ;)
2017. szept. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok 13/L
2017. szept. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!