Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond velem?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, hamarosan 16 leszek. Még soha életemben nem volt egy kapcsolatom sem. Igaz hogy az osztálybab 22-böl 5 lány van, a többi mint fiú ( :D) de akkor is, èn vagyok az egyetlen, akinek még soha nem volt senkije. Annak ellenére, hogy azt mondják, hogy tök rendes vagyok, segítökész meg vicces :D. De igazából már annyira hiányolom egy helyes, normális lány társaságát, ölelését... :,(

2016. nov. 26. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Ne izélj és 17 vagyok nekem 3 évig 3 fiu meg 19 lány volt az osztályomba, szóval ne panaszkodj, bár lett volna olyan akivel öszejöhettem volna, de nekem az kelett akit lehetetlen megszerezni xD
2016. nov. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én meg 17 vagyok és egy darab fiú sincs az osztályomban. Nekem se volt még pasim de ez nem azt jelenti, hogy szingliként fogok megöregedni 90macskával
2016. nov. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hehe, ez jó volt... :D
2016. nov. 26. 09:10
 4/7 anonim ***** válasza:
27%

Ha gondolod írhatsz :) Normális lánynak tartom magamat. Hogy helyes vagyok e azt nem nekem kell eldönteni

14/l

2016. nov. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rosszlanyok.hu Felugró ablakot nem olvas el csak nyomj arra,hogy elmúltam akármit is jelent
2016. dec. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Üdv a klubban! Ugyan ennyi idős vagyok, egy csomó fiú van az osztályomba, normális vagyok és mégsem kellek senkinek
2016. dec. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Általában hozzá állás kérdése... De amúgy meg ne akard annyira görcsösen, hogy legyen valakid. Azért mert másnak van, attól még nem biztos, hogy neked is kell.

Tudod, sokszor attól, hogy valakit boldognak látsz, nem biztos, hogy minden alkalommal azok. Sok ember elrejti a gondjait az emberek elől és úgy látod boldogok, de lehet a háttérben meg veszekednek, stb.

Nem kell irigykedni, ha akar majd jönni fog. 15 évesként még sehol nem vagy lemaradva semmiről. Nem 15 évesen kell megtalálni életed nagy szerelmét.

2016. dec. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!