Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tetszek egy lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszek egy lánynak sem? Annyira lehetetlen ez az egész?

Figyelt kérdés

Annyira szerencsétlen életem van, hogy 19 éves létemre itt vagyok magányosan akinek még egy csók sem jutott nemhogy más. Eddig ahány lánynál kezdeményeztem senkinél nem jutottam sehova, már annyira nem tudom elhinni, hogy valaha is lesz barátnőm, hogy el sem tudom képzelni magam, hogy valaki szeret, csókolózok, szexelek.

Vannak olyan fiúk itt, akik így éreztek ennyi idősen és aztán mégis lett párjuk vagy mindenki úgy maradt?



2016. dec. 1. 21:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Velem ugyanez a helyzet tudom mit érzel, szóval pacsi.
2016. dec. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%

"Vannak olyan fiúk itt, akik így éreztek ennyi idősen és aztán mégis lett párjuk vagy mindenki úgy maradt?"

Szerinted?

2016. dec. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mert úgy érzem én agglegény maradok (nem azért mert sajnáltatom magam, valami ezt súgja) viszont mást meg látok, hogy összejön mindenkinek.
2016. dec. 1. 21:58
 4/19 anonim ***** válasza:
Ha van kedved dobj privit, utána beszélgethetünk.
2016. dec. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
ahelyett h itt siránkozol kereshetnél valakit... gimibe én végigpróbálkoztam anno 1 osztálynyi lányon mire akadt valaki. Néz ki magadnak valakit hívd meg szépen moziba, plázába v akárhova nem várt alkalmakkor állíts be hozzájuk 1 szál rózsával stb stb... Ha nem tetszel neki lekopint akk ez van megse tudom mondani h ilyen hányszor volt nagy a világ kezdődhet a móka mással.
2016. dec. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom megtenni még egy lánnyal sem, hogy odamegyek hozza szóval egy osztalynyi meg egyenesen lehetetlen. Félek és nem tudom leküzdeni ezt a félelmemet, egyből tudja, hogy tetszik nekem amit ha valaki megtud, hogy tetszik nekem azt katasztrófaként élem meg. Ilyenek járnak az eszembe, hogy fuuj neki, nehogy mar, ő meg mit képzel...
2016. dec. 1. 22:24
 7/19 anonim ***** válasza:
54%

Önbizalom kell neked barátom!

Én annyit próbálkoztam hogy már a végére nagyon meguntam.. de közben jött a suliba egy új lány és utolsó lelki erőmmel megpróbáltam randira hívni és képzeld... sikerült

22 hónapig jártam vele és én dobtam :D mindenkinek van esély

Ha kellenek tippek írj

2016. dec. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
55%
Én 23 évesen voltam ágyan először nővel és sokat kellett dolgoznom hogy sikerüljön. Átlagos vagyok, nem különleges külső és szegény vagyok ezért sokkal többet kell tenni mint a szerencséseknek. A kapcsolat 3 hónapig tartott de távkapcsolat volt é amiatt lett vége. Utána rá egy évre mivel megjött az önbizalmam lett egy testépítőboltban eladó barátnőm, akiért állandóan dolgoztam hogy meg tudjak neki felelni 10 hónap után lett vége mert túl nagyok voltak az igényei és azt a csalódást senkinek se kívánom. Ma már rájöttem hogy nem kell küzdeni a nőkért mert annyi van belőlük mint belőlünk, add magad legyél bunkó nyugodtan mert a férfi minden esetben veszít ha nem jön össze veled a csaj azért mert nem tudod megdugni, ha meg összejön költened kell rá sokat, szóval nem kell jópofizni, lesz csajod ne aggódj. Én is olyan voltam mint te 22 éves koromig nagyon magam alatt voltam hogy szűz vagyok de most 25 évesen rá kellett jönnöm mekkora áldás volt hiszen a nő csak probléma így vagy úgy megrövidíti az életed, főleg a képmutatóak.
2016. dec. 5. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ez as eletforma mindig ilyen kegyetlenul rossz volt? Mar bocs v kivaltotta vmi? Mert nekem most ugyanez van . szerelmes zeneket hallgstok es probalkozok de semmi . de nekeem ment egy idwig a csajozas elkwzdtem drogozni utana bent vmi megvaltozott es mar nem olyan a beszelokem mint regebben mondjuk rosszabb, es ugykepzeld h 19 voltam amikor megvaltoztam. End azota vok ugyanebbe se csaj se senki egyedul jarkalok mindenhova senki nem lofg velem pedig nem ertem miert nem. Szoval indulj ki abbol h csak egy kid felelem nem maradando frog okozta modosulasod van Ami miatt nemtudsz felszedni csajt mint en. Lasd tisztan a dolgot pozitivan alj hoza a dolgokhiz ensem tudom h minor lesz komoly kapcsolatim mar 23 leszek de a kerdesedre egy valasz van as izgulas es a felelem nem ugyanaz csak izgulsz nem felsz erted ? Be adj neki olyan Nagy teret egg lepes es ottvsgy elotte gondold at egg Monday es mar elindult as ismerkedes. Remelem segitettem!
2016. dec. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Eddig nem volt rossz csak most az utóbbi időkben, egy - két éve érzem a hiányát.

Ha te is vártál 23 éves korodig akkor szerintem en is kibírom...

2016. dec. 5. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!