Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudom hogy kéne ismerkedne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy kéne ismerkednek félénkebb gátlásosabb vagyok ti mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok normál átlagos kinézet.Félek ismerkedni lányokkal és megszólítani se igen merem őket legtöbbször ebből adandóan nem tudom hogy tudnék ismerkedni lányokkal meg hol.Azért probléma mert szeretnék végre egy párkapcsolatot de nem tudom hogy hogy kezdjek hozzá és a vissza utasítástól is félek.Valaki valami tipp? Hol és hogyan tudnék lánnyal ismerkedni?

2016. dec. 2. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
mi olyan nehéz ebben? :D nem is kell odamenni hozzá az utcán az picit hülyén is veszi ki magát :D de mondjuk egy közelebbi társaságban az se baj ha nem ismernek csak nem először látod mondjuk azt megpróbálsz becsatlakozni a beszélgetésbe :D ha nem vagy teljesen visszamaradott akkor nem fognak kirekeszteni onnan meg sinen vagy :D
2016. dec. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha annyira félénk vagy sehol. Nem kell mindjárt a szerelemről, meg ilyenekről beszélgetni. Egyszerű, mindennapi témákról is lehet.
2016. dec. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Netes társkereső
2016. dec. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Velem is ugyanez a helyzet

21

2016. dec. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!