Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány visszautasítást, lepattin...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány visszautasítást, lepattintást kaptál eddig? És hány kapcsolatod volt?

Figyelt kérdés

Nálam: 15 visszautasítás

0 kapcsolat

Jó lenne tudni mi a szokványos átlag.


19/f



2016. dec. 3. 23:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
#9 ne bánkódj, legalább a válaszaid 69%ban hasznosak... 😏
2016. dec. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Első és egyetlen kapcsolat tart mindmáig, egyszer sem pattintottak le, bár nem is nyomultam senkire.
2016. dec. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
1 visszautasítás, 0 lepattintás 1 kapcsolat. 19l
2016. dec. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Nem igazán keseredtem el jobban mint eddig,csak olyan nyomasztó ezt látni számszerűsítve,és összevetve másokkal.


Köszi a válaszokat

2016. dec. 4. 00:34
 15/21 anonim ***** válasza:

Ez van, de ne számold mert be fogsz golyózni tőle.


Ha meg oly mód történt akár csak egy is, ahogy velem az utóbbi 4 akkor nyugodtan tojj a fejükre, mert akkor "meg se érdemelnek" mondat lebegjen előtted.

2016. dec. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Szerintem az meg a létező leggyerekesebb húzás. Ha valós érzelmeket táplálsz valaki iránt,energiát és időt fektetsz be egy szépen felépített ismerkedésbe,ami aztán sikertelenül végződik,és mindezt úgy zárod hogy "Áh,úgy se kellett, tök jó hogy nem sikerült" akkor csak magadat próbálod hülyíteni.


Kb olyan mint mikor van egy verseny aminek a felkészülésébe rengeteg időt fektettél,veszítesz,és úgy zárod hogy "nem is akartam megnyerni".


Egy személyiségzavaros talán betudja mesélni ezt magának,de egy egészséges lelkületű embert ez leépít huzamosabban.

2016. dec. 4. 00:44
 17/21 anonim ***** válasza:

Azt arra mondtam amilyen az utolsó 4 volt!

Az elsővel viszont érdekes mód mivel nem bunkózott, nem szemétkedett valamiért tudunk beszélni akármi van.


Nem azt mondom, hogy nem jött össze akkor tojok rája, mert én attól ugyan úgy beszélgetnék vele HA nem idegesítene fel a bunkózásával, de mivel azért ha én már tartok valakit valamire, aztán mégis a gyöknullával egyenlőt kapom akkor minek foglalkozzak utána vele?

Azt kapja utána amit én is kaptam, ilyen egyszerű.


"Nektek is azt amit ti nekem!"

"Amit kapok, azt adok."

2016. dec. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

1 visszautasítás

2 kapcsolat

2016. dec. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Egy visszautasítás.

5 bepróbálkozás.

0 kapcsolat

/L

2016. dec. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

0 különösebb próbálkozás -> 0 visszautasítás

1 lánynak jöttem be eddig jobban, de ő nekem nem jött be (de nagyon nem...)

0 kapcsolat. :) 16F

2016. dec. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!