Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikre számíthatok ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikre számíthatok ismerkedés során? Fogok kapni visszautasítást átlagos pasiként?

Figyelt kérdés

31éves vagyok és még soha nem ismerkedtem. Nem tudom milyen az ismerkedés.

Eddig egy 8 éves kapcsolat volt az életembe ami barátságból alakult ki tehát klasszikus ismerkedésen még nem estem át.

Egy valamit nagyon el akarok kerülni az a visszautasítást azt lelkileg nem bírnám teljesen összetörnék.


2016. okt. 11. 09:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Minden ember kap visszautasítást, ki többet ki kevesebbet. Nincs olyan a földön, aki mindenkinek bejönne kívülről-belülről.
2016. okt. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Ha tényleg ennyire kikészítene egy visszautasítás akkor bele se kezdj. De komolyan mondom. Kb 10% rá az esély hogy pont azt a lányt találod meg aki elsőre igent mond egy randira vagy hasonlóra. És akkor lehet még optimista voltam. Próbálj máshogy állni a dologhoz és akkor minden rendben lesz. :)
2016. okt. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%

Milyen 10%? Átlagos srácként 0,000000000000000001% nagyjából az esély,hogy egyáltalán valamelyik nő szóba áll veled...

És akkor még száz dolgon bukhat el a történet.


Ha visszautasítást,kinevetést,megalázást nem akarsz kapni,akkor neki se kezdj szerintem. De emberek közé se menj kb.,én legutóbb akikről nem is gondoltam volna,azok nevettek ki...

Pedig csak annyit tettem,hogy aranyos volt közülük az egyik csaj,és többször ránéztem,szemeztem vele kb.

2016. okt. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Elég erősen érezteti a dolgok oldalát az hogy mid van. Még egy átlagos nő sem éri be egy átlagos férfival. Ott is a kapcsolat első szakasza arról szól hogy bizonyits ki vagy, mid van, mit tudsz felmutatni. Vagy kitalálsz valamit hogy felnézzenek rád az emberek, vagy elfelejtheted az egész dolgot. Sajna férfiként ilyen lehetőségek vannak.
2016. okt. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sajnos jól írják: nemigen elkerülhető, hogy az ember átessen egy-két elutasításon. Ezt magadban kell rendbe tenned: nem szégyen, ha valaki megtetszik. Nem szégyen, ha megpróbálsz közeledni hozzá (inkább az ellenkezőjét tartják gáznak). Nem szégyen, ha az illetőnek nem te kellesz, sajnos van ilyen. Viszont meríts erőt abból, hogy ha nem is jártál sikerrel, de bátran, férfiasan megtetted azt, amit tehettél. Egy normális lány/nő ezt becsülni fogja, aki meg nem becsüli, az annyit is ér, és nem téged minősít, ha bunkón hajt el. Ennyi amit tehetsz.
2016. okt. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#3 Szerintem kicsit eltúlzod. Én aztán teljesen átlagos külsővel rendelkezem, sőt még pigmenthiányos is vagyok. Nekem aztán minden okom meglenne ilyen statisztikát írni, mégsem teszem. #2 voltam.
2016. okt. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Átlagos pasi? Mindenki fényezi magát. Akkor te jó szar lehetsz. És még beszari is vagy! Szerencsétlen...
2016. okt. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

Mindenki kap visszautasítást. Vagy hogy gondolod? Olyan a nő, mint egy kabát az üzletben, hogy ráböksz és akkor a tied?

Egyébként mi neked a visszautasítás? Ha élőben ismerkedsz, és egyszerűen csak érzed, hogy a lány nem nyitott feléd, akkor ne erőltesd, és elkerülheted a nyílt visszautasítást. Gondolom, ettől tartasz inkább. Netes ismerkedésnél kicsit más, mert az első találkozásnál mindkét félt (téged is) érhet kellemetlen meglepetés. Sokszor egyszerűen csak azért, mert a fejedben más képet raktál össze a vágyaidnak megfelelően, mint ami a valóság. Ha nem sikerül a randi, akkor sincs abban semmi eget rengető. Gyakran van ilyen. Ne ettől akarj lelkileg összetörni :)

Sok sikert!

2016. okt. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Figyelj, még egy "átlagon felüli" pasi sem jön be mindenkinek. Ne akarj mindenkinek megfelelni, az lehetetlen!

Az elutasítás nem arról szól, hogy veled van gond, hanem arról, hogy az adott illetőnek mások a preferenciái, vagy lehet, hogy tökéletesen megfelelsz neki, csak nem tud veled kapcsolatot alakítani. A visszautasítás NEM rólad szól, hanem a másik emberről.

Rengeteg olyan ember van például, aki nem érzi magát késznek egy tartalmas kapcsolatra. Ez az ő problémája, nem a tiéd. Azt is érdemes tudatosítani, hogy egy neked tetsző személy valószínűleg másoknak is tetszik, és lehet, hogy már eleve párkapcsolatban van, vagy épp alakul valami mással. Ez sem téged minősít.

És ha valakinek nem jössz be... van ilyen. Az emberek ízlése nagyon sokféle. Például van olyan barátnőm, aki kizárólag (de tényleg kizárólag) a nagy macikhoz tud CSAK vonzódni. Ilyen az ízlése. Ha te átlagos, vagy vékony vagy, esélyed nem lenne nála.


MINDENKI részesül elutasításokban élete során (a hiedelmekkel ellentétben a nők is). Ha minden elutasítástól összeomlanánk, akkor kihalna az emberiség.

2016. okt. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát pedig jobb ha felkészülsz a visszautasításra, mert még jóképűbb férfiként (hacsak nem vagy domináns, a szociális élet középpontjában lévő férfi) sem valami jók az esélyek.

Statisztikailag kb jó ha pár % az esély a próbálkozásoknál hogy abból össze is jöjjön valami. Szóval visszautasítás nélkül esélytelen végigvinni a dolgot.

Amit javasolni tudok, hogy ne átlagosként kategorizáld be magad, hanem úgy, hogy igenis megvannak az értékeid, megvan benned az a vonzalom, hogy levegyél egy nőt a lábáról.

A másik meg hogy ne egy nőben gondolkodj, hanem sokban, vagy ha egyvalakibe leszel reménytelenül szerelmes, aki aztán visszautasít, az tuti nagyon rosszul esne. De ha sok nőben gondolkodsz, akkor csak egy lesz a sok közül, és meg sem fog úgy érinteni. Na meg rengeteg gyönyörű szép csinos lány van, miért pont csak egy felelne meg, nem? (persze ez nem azt jelenti ,hogy ne legyenek elvárásaid, egy férfinek mindig is kell, hogy legyenek elvárásai. )

2016. okt. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!