Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, hogy kicsit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy kicsit nyugodtabb tudjak lenni a szerelmi életemmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok. Fiú.

Eléggé zavar, hogy eddig nem voltam sikeres egy lánynál sem. Ismerőseim természetesen igen. Többségüknek már volt/van barátnője. Én is szeretnék már. Kértem segítséget, kaptam is. Nagy nehezen meg is próbáltam. Egy esetben azonnal visszautasítottak, másik esetben közel fél évig erőlködtem, miután közölték velem, hogy kár, hagyjam, mert egy éve van barátja. Ez már jó ideje volt, de valahogy nem bírom újra elkezdeni, és nem tudom letenni a legutóbbit.

Nagyon félénk tudok lenni ilyen helyzetekben, ellenben nem vagyok egy buta ember. Szoktam ügyelni a megjelenésemre. Nem tudom mit rontok el. De nem is igazán ez a kérdés lényege, mert ebben már döntöttem. A véletlenre bíztam. Ami a lényeg: nagyon vágyom már egy rendes komoly kapcsolatra, de nem akar összejönni. Viszont a vágy miatt kezdek szétszórtá válni. Elfelejtem a dolgaimat, félbehagyok valamit, kialvatlan vagyok stb. Szerintetek mit csinálhatnék? Kérlek rendes válaszokat adjatok, mert ez számomra egy elég komoly probléma! Köszönöm szépen!



2016. dec. 4. 20:11
 1/1 anonim ***** válasza:
epíts egy kis egot magad köré mert a kis ego megfelel önbizalomnak is ha van önbizalmad nem fogsz azon agyalni mi lesz ha nem mert tudni fogod hogy te vagy mindenkinel a befuto :D ha okos vagy próbáld azt kihasználni ritka tulajdonság
2016. dec. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!