Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félénkebb lányként lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénkebb lányként lehet valaha egy normális barátom?

Figyelt kérdés
14L
2016. dec. 4. 22:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Személyfüggő.
2016. dec. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lesz, sok srác szereti a kicsit félénk lányokat, általában ők cukik :D És amúgy 14 évesen nem baj hogy még nem jársz senkivel, van idő, nem kell kapkodni. És ahogy az első írja, ez részben személyfüggő, de sok múlik a kisugárzásodon is. 14/F
2016. dec. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, de egy dolgot jegyezz meg, és ezt saját tapasztalatból mondom. Csak azért ne legyél együtt valakivel, mert úgy gondolod, hogy másnak úgy sem kellenél. Én 4 évig voltam egy rossz kapcsolatban emiatt. Nagyon nehezen szakítottam vele, de azóta sokkal jobb.

Már nem is vagyok annyira félénk, hogy ezt meg tudtam tenni.

Sok pasinak bejönnek amúgy a félénk csajok, csak vigyázz nehogy kihasználjanak.

2016. dec. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Szerintem igen. Nem gond, ha egy kicsit félénkebb a lány, meg valamilyen szinten aranyos is. :3
2016. dec. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Félénkebb lányként jó eséllyel a legtöbb fiú, aki egyéjszakásokat keres elkerül, így nagyobb esélyed van normális barátra. Sok sikert, remélem hamar eljön a lovagod!
2016. dec. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ ❤
2016. dec. 6. 16:47
 7/11 anonim válasza:
persze, lehet, ha gondolod írj :D
2016. dec. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A félénkebb lányok sokkal aranyosabbak!:)

15F

2016. dec. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom,hogy a félénkebb lányok jobban bejönnek a srácoknak!

A fiúk szeretik ha egy lány nem nyomul rájuk,hanem ők küzdhetnek meg az adott személy kegyeiéet!

Szóval hajrá ;) Csak add önmagad!

2016. dec. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy ronda
2016. dec. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!