Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok eljutni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok eljutni egy lánnyal odáig hogy járjunk úgymond?

Figyelt kérdés
Nagyon béna vagyok 18 éves és még szüz és eddig egy barátnőm volt azis két napig és fogalmam sincs hogy jótt össze, jóba pár lánnyal de nem tudok eljutni velük arra a szintre hogy párkapcsolatba legyek velük.Lehet az a baj hogy nem is beszélek velük ilyen dolgokról pl intim témákról,kapcsolatrol,vagy esetleg szex ,vagy miket mondjak nekik hogy ne legyen égő és sikerrel járjak?? Már nagyon szeretet hiányom van ,mindenkinek van körülöttem valakije csak nekem nincs

2016. dec. 5. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
A tanácsom az, hogy randizz minél több lánnyal. Ha nem tudsz találni olyan lányt aki elmegy veled akkor válassz egy ismerkedési formát mert a nőkről tudni kell, hogy nem jönnek maguktól: barátok ismerősei, társkereső, szórakozóhely, utcán leszólítás. Ha nem vagy elég tapasztalt akkor az utolsó kettőt nem javasolnám. Ha választasz egyet pl.barátok ismerősei akkor minél több lánynál próbálkozz be. Menj a nagyszámok törvényére. Közben kezdj el személyiségfejlesztő dolgokat olvasni, hogy magabiztosabb legyél pl Bryan Tracy. És ha tudsz angolul akkor olvasd el az attraction code-ot. Ha bármi kérdésed van írj privátot.
2016. dec. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem kifejezetten a szűz fiúk jönnek be..

Ha van kedved beszélgetni akkor irj nyugodtan

17/L

2016. dec. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az nem baj,hogy nem azzal inditassz,hogy szex meg stb,mert legalább látják,hogy nem az a célod,hogy ágyba vidd őket.Amit én itt hibának látok,az az hogy eléggé bátortalan vagy,szóval hasznos lehet amit az első írt gyakorolj és fejleszd az önbizalmad.Amiatt hogy szűz vagy meg ne aggódj,mert 18 évesen ez meg abszolút normális dolog és ez is azt tükrözi,hogy egy kedves és normális fiú vagy,aki vár az igazira.Viszont ha már komolyabbra fordulnak a dolgok egy lánnyal,akkor szerintem tisztázzátok a dolgot,ha nem is úgy,hogy megkérdezed,hogy "Járunk?" Hanem így kifejted neki hogy te nagyon szereted és vele egy ilyen hosszabb távú kapcsolatot képzeltél-el és hogy boldoggá tenne,ha a barátnődnek tudhatnád,vagy valami hasonlót.Sokszor én se tisztáztam le egy sráccal és emiatt nem lett semmi,mert azt hittem,hogy neki nem jelentett semmit,közben pedig csak félénk volt :/

Szóval hajrá kérdező én szurkolok neked!

2016. dec. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi sokat segitettél :D
2016. dec. 8. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!