Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » SOS! Belém zúgott a kiszemelte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Belém zúgott a kiszemeltem legjobb barátja! 4! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már nagyon sok ideje szerelmes vagyok egy fiúba és ma kiderült,hogy a legjobb barátja szerelmes belém NAGYON! 8.-os vagyok és a sulinkba az a hagyomány, hogy a 8.-osok beöltöznek krampusznak és a felső tagozat osztályaiba mennek csokit osztani stb. amikor az ő osztályukba mentünk még nem volt semmi, de utána szünetbe a lány osztálytársai elmondták nekem, hogy az a gyerek szerelmes belém, és kért tőlem egy puszit! gondoltam adok neki, hagy legyen boldog, de eléggé csalódott lettem. aztán a következő szünetekbe mindig odajött hozzám és megkérdezte mizu,milyen órám lesz stb. és amikor elment és a barátnőmmel voltam hátulról előbukkan és megpuszilja az arcomat!!! nagyon kiakadtam ráadásul az egész osztálya tudja,hogy szerelmes belém,még az osztályfőnök is és nem hagytak békén,sőt még össze is akartak vele hozni. Szóval nagyon idegesítő volt,hogy állandóan utánam jött és még puszit is adott, ami végül kideült,hogy csak fogadásból csinálta!először kicsit örültem is,hogy valaki szerelmes belém és normálisnak ismertem,de mostmár nagyon zavar! aról nem beszélve,hogy ugye erről az én szerelmem is tud,akinek állítólag ez nem tetszik. mit tegyek? hogy utasítsam el,úgy hogy nem bántom meg? normális válaszokat légyszi! 13/l

2016. dec. 6. 17:59
 1/1 anonim válasza:
Ez még megváltozhat a részéről. Egyébként ez ellen sajnos nem lehet tenni semmit...
2016. dec. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!