Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » S. O. s. Azt hiszem a kiszemel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. s. Azt hiszem a kiszemeltem beleszeretett a legjobb baratnombe (? )

Figyelt kérdés
A baratnom msnen letiltotta erre a srac vixairta egy masik idrol, miota ismeri a csajt folyton hangosan koszon ha talalkozik velunk es minden ilyen kozossegi oldalon bejeloli baratnak. Mit tegyek, mit gondoltok....
2010. dec. 22. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
attól, hogy bejelölte és hangosan köszön még nem szeretett bele.Van vmi más jel ami arra muatana, hogy bejön neki?
2010. dec. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kb ennyi. De enig letiltottam es engem nem irt vissza, de a baratnomet masnap rogton visszairta...
2010. dec. 22. 12:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Uhh...Ez tenyleg nem lehet egy kellemes erzes!!! Sajnos nem tehetsz mast mint, hogy hagyod a dolgokat, hagy rendezodjenek maguktol...Lehet, hogy a fiunak szimpi a baratnod de...szerintem neked az lenne a legjobb ha hagynad oket es masik fiu utan neznel...!!! A baratnodre meg ne legyel merges, hiszen latszik, hogy nem akar semmit se attol a fiutol, meg gondolom teged sem akar megbantani...es igy csak az igazi baratnok gondolkoznak!!!!

Becsuld meg ot es nezz magadnak(vagy magatoknak) egy masik fiut!!! :-)))

2010. dec. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De a baratnomnek tobb mint ket eves kapcsolata van es o megmondta hogy neki nem tetszik a fiu... De olyan szar ez a helyzet en meg multkor elmondtam a sracnak h mit erzek... Es most ugy szegyellem magam....
2010. dec. 22. 14:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy rossz de...Esetleg probald meg kerulni a fiut es nagy ivben sz@rd le!!! Mindjart itt a teli szunet akkor majd lesz idod mindent atgondolni es pihenni!!! Es arra gondolj, hogy a FIU az aki a legtobbet veszitett hiszen,

1. Elszalasztott teged,

2. Sikerult lejaratnia magat elottetek...

Te viszont megtudtad, hogy milyen Ő...Hiszen az ilyen fiu eleg nagy bunko lehet, ha mar tudta, hogy neked bejon, megis a baratnodnel probalkozik...Egy PARASZT!! Ne is torodj vele..majd eljon a tied is akkor amikor nem is gondolnad...TÜRELEM..:-)))

2010. dec. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja amugy mit mondott amikor elmondtad neki h mit erzel iranta..?!
2010. dec. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mivelhogy szemelyesen nem volt alkalmam neki elmondani, es alig birtam magamba tartani kenytelen voltam MSN-en elmondani neki. De o nem mondott ra semmit, ahogy elmondtam neki, tobbet nem kerdezett vissza, en meg meguntam a sok hallgatast es mondtam hogy megyek, es elkoszontem...
2010. dec. 22. 14:43
 8/8 anonim ***** válasza:

Na igen...értem...!!!

Szóval a legtöbb fiú ezt csinalja ha nem erdekli őket a csaj!!! De te is probald megerteni...Ennek a fiunak nem te kellettel, terad pedig egy masik, jobb fiu vár valahol...Csak nyugi...Es majd mindig hagyd meg a pasinak ez elso lepest meg stb...Jeleket küldhetsz neki de hagyd, hogy kicsit harcoljanak erted!!!

Szóval most jön az, hogy: BULIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!

Élvezd a szünetet!

Üdv:Blanka (és ne keseredj el ez a fiu miatt mert hidd el, nem eri meg, es tudod, hogy a vilagon annyi más és jó pasi van...Szóval legyél sokat a barataiddal és bulizzatok)

2010. dec. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!