Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek jó ötlet így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet így felvenni a kapcsolatot a lánnyal? :D

Figyelt kérdés

Nem olyan rég megláttam egy lányt a vonaton, amint a barátnőjével beszélgetett, meg is szólítottam, de csak néhány mondatot beszélgettünk, mert le kellett szállnom. Ez egy keddi nap volt, nem tudom, miért mentek haza, hiszen kollégisták. Kövi héten meg csütörtökön ültem le a mellettük lévő 4-es ülésre, csak haverom leült mellém, így nem beszéltem a lányokkal. Viszont képeket és egy rövid videót készítettem róla, és a suliját is tudom. Azóta nem találkoztam vele, hétfőn reggel és péntek délután különösen végignéztem a vonatot, de nem láttam őket.

Arra gondoltam, hogy facebookon egy-egy osztályból kikeresek egy csajt, elküldöm neki a képet, és megkérdem, hogy nem ismeri-e. Ha kell, minden osztálynál bepróbálkoznék, valaki csak ismeri. Szerintetek ez jó ötlet lenne? Vagy van jobb ötletetek? :D


16/f



2016. dec. 8. 20:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy egyik hétfőn a barátnője az én falumban szállt fel a barátjával, de eddig még sose láttam itt. :D
2016. dec. 8. 20:32
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen jó ötlet! Per pillanat szerintem ennél jobbat nem tudsz tenni

L

2016. dec. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Lollye válasza:

Ez kép és videó dolog kicsit para XDD

De próbáld meg ha gondolod, de semmiképp ne mondd meg neki hogy akadtál rá, mert elszalad XD

17/L

2016. dec. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Már majdnem végeztem a 10. évfolyammal, de egyesek egyszerűen nem reagálnak semmit. Lehet, hogy azért, mert ismeri és először neki írhatott, hogy "Nézd már, van ez a macskafejű srác, aki téged keres!" :D (A macskám a profilképem). Egyszer már volt, hogy egy csaj osztálytársának írtam, hogy szóljon neki, hogy jelöljön vissza és majd mindent elmondok neki, elvileg szólt neki, de semmi nem történt.


Lányok, ti mit csinálnátok, ha egy ismeretlen, akinek nincs fent képe se, írna nektek, hogy "ismeritek-e ezt a lányt", és ismeritek, mit csinálnátok? Mert ugyebár fura lehet nekik, hogy nekem vannak képeim róla...

Lehet, már a fél suli róla beszél. :D

2016. dec. 18. 11:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem legközelebb kérdezd meg a barátnőjétől vagy vedd fel a kapcsolatot személyesen a csajjal, amikor a vonaton látod.
2016. dec. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak hát franc tudja, mikor találkozok velük legközelebb. :D
2016. dec. 18. 12:01
 7/7 A kérdező kommentje:
Habár, most jön a szünet, szerdán tovább ott fogok maradni az állomáson, és figyelem, kik szállnak fel. :D
2016. dec. 18. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!