Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
Már annyi szeretnék szerelmes lenni és egy barátot. De soha nem jön össze... Körülöttem mindenkinek van már barátja\barátnöje csak én vagyok még mindig egyedűl. Már olyan magányosnak érzem magam ez miatt... :( Viszont a környéken egy olyan srác sincs aki ugy külsöre és belsőre is bejönne..:\

2016. dec. 8. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, csak türelmetlen vagy...ezeket hiába szeretnéd, majd jönnek, törődj bele és várj...

Ennyire magas lenne a külső illetve belső elvárásod egy fiúval szemben, hogy a környéken nincs ohh jaj?:(

2016. dec. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Majd eljön az ideje!

Nem szabad erőltetni :)

2016. dec. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne legyél türelmetlen, mindennek megvan a maga ideje!Nem maradsz le semmiről!

Ha szeretnél beszélgetni és gondolod, írj!:)

2016. dec. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

csak egyszeruen irigy vagy arra, hogy masoknak van valakijuk. Ne azert akarj mar egyutt lenni valakivel mert azt latod masoknak van.

Kulonben is, ok hogy latsz parokat, lehet nevetgelnek is, de nem feltetlenul biztos hogy minden parkapcsolat boldog parkapcsolat. Nagyon sokszor huzunk alarcot magunk ele hogy azt lassak masok mennyire tokeletes minden

2016. dec. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen
2017. szept. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!