Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van bennem a hiba?

Figyelt kérdés
Nem rég írt nekem egy fiú messengeren. Úgy voltam vele, hogy visszaírok, de különösebben nem érdekelt a dolog. (Amúgy a fiúval egy suliba járunk, két évvel idősebb) Aztán beszélgettünk, élőben is találkoztunk, és nagyon megtetszett. Kértem, hogy még egyszer találkozzunk, ő belement, azóta viszont mintha le akarna rázni. Nem ír, csak ha én írok rá, és nagyon röviden válaszol. Pedig előtte már szíveket írogatott, szóval gondoltam kezd komolyodni a dolog. Erre most mintha nem is érdekelném. Miért csinálja ezt, mikor ő írt rám, tulajdonképpen én tetszettem meg neki.

2016. dec. 20. 20:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Én ronthattam el?
2016. dec. 20. 20:43
 2/8 anonim ***** válasza:
kor ? :)
2016. dec. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem néhány napig ne keresd, ha pedig ő sem keres, akkor pár nap múlva írj rá, hogy miért változott meg ennyire drasztikusan.🙃
2016. dec. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Első 16,18
2016. dec. 20. 20:55
 5/8 A kérdező kommentje:
Második, tényleg ez lenne a jó megoldás. Már pár napja igyekszem kibírni, hogy ne írjak neki, de sose sikerül😩 egyszerűen csak ezen jár az agyam, hogy mi történhetett... de a suliban mosolyog rám, meg néz is.. szóval tényleg tanácstalan vagyok.
2016. dec. 20. 20:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem masik lany van a dologban
2016. dec. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 October15 ***** válasza:

Kérdező tudom, hogy necces amit állítok de:

Nem fordulhat elő, hogy egy végzősnek tudod.. dolga akad?:D Valamint, hogy 18 éves fejjel neki már nem a facebook a világ közepe?


Amúgy amit a 2. írt azt NE csináld.:D Úgy lehet aztán igazán jól elüldözni egy csávót.. könyörgöm tegyük fel, hogy ismer engem egy csaj ~2 hete majd 4 napig felém se néz és benyögi, hogy drasztikusan megváltoztam.. :D Szerinted milyen ívben tenném ki a szűrét?

Egy suliba jártok: Szépen oda mész és közlöd vele, hogy sorry vagyok de ilyen idiótaságokon pörgök már x napja úgyhogy tessék mondani rá valamit + ha 16 éves lánnyal akar kavarni akkor szokjon hozzá a logikátlan hülyeségekhez mert még lesz hozzá része bőven. :D


24F

2016. dec. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 October15 ***** válasza:

És ez van amikor szerkeszted a hsz-ed de elfelejted, hogy hogyan akartál fogalmazni..


"lesz része benne bőven"

"lesz még hozzá szerencséje bőven"

-> lesz hozzá része.. XD GGWP Most megyek és veszek egy wifis bojlert..


24F

2016. dec. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!