Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretnék egy komoly kapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék egy komoly kapcsolatot, de már az elején elakadtam?

Figyelt kérdés
Nos, a helyzet a következő, több társkereső oldalon, de értelmét nem láton. Ha kedvelek egy lányt, és ráírok elolvassa de nem ír vissza. Nos a helyzet már rengeteg lánnyal ez a helyzet, bármit is írok nem válaszolnak. Ennyire ronda lennék, hogy egyiknek sem jövök be? Nem értem ez miért van. Lassan kezdem feladni és maradok magányos, és egyedül. Mit tegyek? Jófej, szeretni tudó, őszinte 22/F vagyok. Ha valaki megírja a választ azt megköszönném.

2016. dec. 21. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Üdv a csapatban :)

18/L

2016. dec. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Ne neten ismerkedj. Amugy igy nem tudhatjuk privibe kuldj kepet :))

18/l

2016. dec. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy megkérdezem, de te teljesen magyar vagy?


amúgy nem lehet, hogy túlságosan kifejezed az érzelmeidet az első adandó pillanatban, tudod ez olyan, mint egy fegyver, van egy csomó töltényed de ha az elején már ellövöd mindened akkor nem marad semmi, csak az üres tár és az úgy eléggé unalmas ... Tudod az ember ilyen, ráun dolgokra és lehet túl sokat társz fel már az első pillanatban így rád is egyből rádunnak.

17f

2016. dec. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
sziaaaaaaaaaaaaaa, küldj képet, lehet hogy az esetem vagy. én tudnálak szeretni! 18l
2016. dec. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
mindenkinek a válasz.kép helyett fb profil ment privátban. Igen teljesen Magyar vagyok, Nem nem nyomom az érzelmeket, talán csak egy szia van e kedved ismerkedni, kérdés vagy egy egyszerű sziára már választ nem kapok csak látom, hogy elolvasta :)
2016. dec. 21. 19:53
 6/10 anonim válasza:
Kérdező itt válaszolnék, szerintem roha*ul semmi baj nincs a külsőddel :D,habár egy új fizura , és egy kis kondi rád férne, de tök átlagos vagy ;)
2016. dec. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem értem mi lehet a gond :)
2016. dec. 22. 07:01
 8/10 anonim ***** válasza:

Hmm, no homo (De nekem is küldheted) sok osztálytársamnak segítettem már. AMúgy csak azért kárdeztem, mert jó oár szó hiányzott az írásodból és akkor érthető lett volna, de akkor valószínűleg csak elírás.


Ohh igen és szerintem a gond az, hogy csak enníit írsz, szerintem sokkal rejtélyesebben mutatkozz be és írj valami frappáns hosszabb dolgot, ami felkelti az érdeklődését

2016. dec. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem is küldheted :) Előbb vagy utóbb tuti lesz olyan lány, aki közelebbről is megismerne és értékeli hogy te más vagy mint az üresfejű díszbúza átlag...Tisztelet a kivételnek. 18/l
2016. dec. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzet próbáltam írtam csajoknak Badoon . Szia van kedved ismerkedni . Nem kaptam választ . Meguntam Szia van kedved szexelni? Erre már kaptam válaszokat . Egó növelés miadt vannak fent ezt tapasztaltam :) pedig jó volna egy aranyos barátnő 21F
2017. máj. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!