Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem akar velem találkozni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem találkozni?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt az interneten, több mint fél éve rendszeresen beszélünk , megkedveltük egymást , legalábbis én biztosan , elvileg ő is.

250 km-re lakik , de ezzel nem is lenne gond , mert én mentem volna oda.Ősz óta szeretnék találkozni , beszéltünk is róla , megbeszéltük egy héttel előtte , aztán 1-2 nappal a találkozás előtt mindig lemondta valami "fontosabb" miatt és hogy elfoglalt.Ez 3 alkalommal volt már.Megkérdeztem tőle miért csinálja ezt , azóta megvan sértődve , és én vagyok a rossz.



2016. dec. 22. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Te nem rossz vagy, mert ő egy ősrégi filmszereplő, neked a neved az amit anyádék adtak.

habár az is lehet, hogy azért mondta, hogy te vagy a rossz, hogy utaljon a címre :o a jó a rossz és a csúf, lehet csúfnak tart? képet látott már rólad?

Érd el, hogy ő hívjon el téged, nem olyan nehéz :D

2016. dec. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Látott rólam képet, pozitivan fogadta
2016. dec. 22. 14:08
 3/7 anonim ***** válasza:
250 km azért nem semmi. Más olyan emberrel találkozni, akit neten ismertél meg, de egy városban laktok, mert ha szar lesz a tali, és még sem olyanok vagytok "élőben" mint ahogyan azt képzeltétek a másikról, na az úgy elég kellemetlen. De ha egy városban éltek annyi, hogy félórát túléltek egymás társaságában aztán leléptek és soha nem beszéltek többet, de ha már 250 km-t hajlandó vagy utazni érte, és még se jön be a dolog, nem koptathat le 10 perc után, mert az pofátlanság lenne, érted..:D
2016. dec. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Mert egy primitív állat vagy azért
2016. dec. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
már miért is?
2016. dec. 22. 14:30
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Ne törődj a 4-essel, mert nincs igaza, te még annál is rosszabb vagy xD


Nah jó nem nyugi van, tényleg ne törődj vele, mondjuk ekkora távolság esetén.. MIvel mész vonat? Lehet azt hiszi szabad lesz a napja és tényleg közbe jön valami, velem is sokszor van ez ( évente 0,1szer) és akkor sem jön öszse :D

2016. dec. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kocsival mennék , de azt se bánnám ha csak 5 perce találkoznánk , lehet a hármasnak van igaza és fél hogy nem olyan leszek mint amilyennek elképzel.
2016. dec. 22. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!