Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem akar velem találkozni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem találkozni?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta beszélgetek egy sráccal...többször meg is beszéltük, hogy találkozunk, de mindig lemondta, barátnőmtől úgy hallottam, hogy nagyon bejövök neki, de akkor nem értem, hogy miért csinálja akkor ezt..nyáron is annyira be van táblázva, hogy nem is lesz rám ideje

2016. jún. 8. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Barátnődtől hallottad...Miért nem a pasitól?Nem tetszel neki,elég egyértelmű,csak a hülye nem fogja fel.
2016. jún. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy tetszel e neki. Lehet csak kitalálta, hogy lekoptasson.
2016. jún. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem fél tőled,azért nem mer veled találkozni 😏
2016. jún. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Vagy lehet hogy kamu :D
2016. jún. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem kamu...már találkoztam vele többször is és jó barátok vagyunk, de tudom, hogy ő többet szeretne..de valamiért nem mer közelebb kerülni hozzám..és most nem tudom, hogy mit csináljak
2016. jún. 9. 13:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Beszélj vele és szögezd le, hogy ne térjen ki a válasz elől. Vagy esetleg hívd fel és úgy mond neki.
2016. jún. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!