Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz ha ráírok? Hogy is kezdjek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha ráírok? Hogy is kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

Kiskölyök korom óta ugyanabban az utcában lakom, és azóta van egy lány akit látásból ismerek, nagyon ritkán találkozunk (ritkábban mint szeretnék), viszont nekem nagyon bejön. Hogy tudok nem tolakodó módon ráírni Facebookon? Meg kicsit félek mert mostanában annyi lány ismerősöm teszi ki Fb-re a képernyőfotókat hogy ilyen-olyan srácok ott próbálnak ismerkedni és természetesen szarrá égetik őket...

A "szia régóta figyellek" nagyon FBI-os azzal csak nem indíthatok :D


2016. dec. 23. 01:59
 1/7 anonim ***** válasza:

En kihagynam a facebookot (nagyon utalom minden szempontbol), es csak siman rakoszonnek, szep jo reggelt, szia, csak ennyit, de azt minden nap. Aztan par nap mulva latni fogod, ha radmosolyog, vagy nem. Aztan egyik reggel figyeld meg, valahonnan, ahol o nem lat, hogy keres-e a szemevel. Es akkor masnap beszelhetsz vele, hogy tegnap nem tudtam jonni, de most itt vagyok, nem talalkozhatnank suli utan...?

Ha pedig se nem mosolyog, se nem keres a szemevel, amikor "eltunsz" egy napra, akkor felejtos, nem josz be neki, vagy van valakije.

Es kitargyalni sem tud a fb-n, viszont elmeletileg izgatni fogja, hogy koszonsz neki minden nap, de nem szolsz semmit hozza :)

2016. dec. 23. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
...ha pedig o kezdemenyezi a koszones utan a beszelgetest, akkor is okosabb leszel majd hogy o erdeklodik-e irantad vagy sem. De barhogy is alakul, a fb-n nem tud leegetni :)
2016. dec. 23. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1# a kezit csokolomot kihagytad xd... Aztán h ,,keres-e a szemével"... Besirtam rajta, de koszi h feldobtad a napom xd
2016. dec. 23. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én mint lány is jobban értékelném ha személyesen próbálnál közebebb kerülni hozzám és nem Fb-n.
2016. dec. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3#

Ha elolvasol par kerdest itt a tini parkapcsolatokban, akkor latni fogod, hogy a lanyok 80%-a bezsong attol, hogy a suliban egy fiu eddig minden nap ranezett es ma meg nem, mit csinaljon. Es, valoszinuleg kereste a szemevel a fiut, nem talalta, aztan kiirta ide kerdeskent. Ez nem kezitcsokolom-kerdes, az otlet innen jott.

A Facebook utalata pedig nem a korom miatt van, hanem azert, mert agressziven akar uralni mindent. A barataim sem hasznaljak, mert tele a hocipojuk azzal, hogy minden nap masok zold taknyarol, kimitreggelizett-ebedelt-vacsorazott temakat es okosabbnal okosabb csopogos idezeteket olvasson. Mindannyian 20 es 26 kozottiek vagyunk, de a fb ugyanugy nem vonz minket, ahogy annakidejen az iwiw sem. :)

Ha egyszer majd nagykisfiu leszel, akkor majd megerted miert :)

2016. dec. 24. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Viszont azt nem írtam, hogy pár hete kiköltöztem külföldre,de ugye az ember ha szerelmes, akár látásból akár közelebbről ismerem, vagy jelen esetben nem ismerem, nem tud odamenni hozzá... Hiába járok haza gyakran, sajnos nem várhatok addig amig egyszer nagy nehezen összefutok vele ugyhogy marad a netes megoldás...
2016. dec. 25. 17:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, ha külföldön élsz, akkor valóban más a helyzet: akkor felejtsd el ezt a lányt, mert a távkapcsolat nem működik. Még akkor sem, ha gyakran mész haza, és még akkor sem, ha százezren álltjak, hogy de igenis működik. Mert látszólag működik, az is lehet, hogy nem csalnak meg, de gyakorlatilag a kapcsolat átvaltozik két különböző érdeklődési körű, különböző igényekkel felvértezett ember egymás melletti szenvedésévé, ami egy idő után értelemszerűen véget ér.

Olyant keress, aki max. 10-15 km-es körzetedben van. Vagy, aki hajlandó veled költözni, most :)

2016. dec. 26. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!