Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mondjuk lehet esélyem, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjuk lehet esélyem, ha eves vagyok egy 18-20 eves, kicsi, aranyos, lanynal aki boltban dolgozik?

Figyelt kérdés
Ja 15 eves vagyok,párkapcsolatot szeretnek vele, illetve azert szeretkeznek is vele a későbbiekben,mit gondoltok? Koszonom

2016. dec. 27. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a lányok többsége nem igazán bukik a fiatalabbakra. Én is 18 éves lány vagyok, de szerintem 16 alá nem mennék, ez is már olyan nagyon határ.
2016. dec. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

"...szeretkeznek is vele..."

Kangörcsöd van vagy mi?


Majd biztos egy 18-20 évest érdekelni fogsz mikor ő már dolgozik, te még a sulit se fogod befejezni még jövőre sem...

Nem bántásból mondom félre ne érts, de sajnos ez van manapság.

2016. dec. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem siman lehet elo pelda vagyok hogy egy 26 evessel kezdtem szoval ha meg akarod szerezni, hajra. De elore figyelmeztetlek a nagy korkulonbseg gondokkal jarhat, mashogy jar az agyatok stb.
2016. dec. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
én is 18 vagyok, hát tuti nem jönnék össze egy 17-nél fiatalabb kis csírával
2016. dec. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nem érdekelnek a fiatalabbak ,gyerekek meg főleg nem . Úgy érezném magam mint egy pedofil .

20/L

2016. dec. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne, mert fiatal vagy hozzájuk. Sajnálom.
2016. dec. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sztem meg próbáld meg, amíg nem próbálod meg addig nem fogod megtudni bejönnél e neki,járna e veled.


Ti pedig,kedves vicces kis tinilányok vagytok. 18 évesen tényleg azt hiszitek már nagylányok vagytok, derogál egy 15 éves?? Hihetetlen,de biztos igaz. Bár elhiszem,mert korombeli 28 tól felfelé pasikra pályáztok.

2017. febr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!