Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt kötelező valakivel megoszt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt kötelező valakivel megosztanom. Ti mit csináltok ilyen esetekben? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok.


Tegnap csúnyán bepiáltam, lehet hogy ez is közrejátszott, nem tudom. Volt egy álmom. Olyan amilyen még soha.

Az előzmény annyi, hogy még soha az életben nem volt barátnőm. Senki sem akart még egy kicsit sem közel kerülni hozzám, még egy csókon sem vagyok túl, semmin.

A lényeg annyi, hogy alaphangon is nagyon rossz a kedvem az ilyenek miatt, és mikor iszok akkor mégjobban előjön ez a társ iránti hiány.

Az álom röviden:


Sétáltam az utcán, és összetalálkoztam egy lánnyal. Úgy viselkedtem mint a valóságban is, nem néztem rá mikor elmentem mellette, csak próbáltam elterelni a figyelmemet. Ez azért van mert tapasztalatlan vagyok, emiatt "félek" tőlük. Nem tudom miért.

Mindegy is, már nem emlékszem mit, de valamit le akartam fotózni. Ő meg odajött hogy neki megvan az a kép, vagy én nem tudom valami ilyesmi hülyeséget mondott

Pont az ideálom volt. Nem tudom most mit tegyek. Szó szerint a sírás kerülget, minden túlzás nélkül.

Kicsit alacsonyabb nálam, vörösesbarna haj, szép arc, rock, metál kedvelő mint én.

Sokat beszélgettünk, és egyszerűen MINDENBEN egy volt a véleményünk. És arra riadtam fel hajnalban SÍRVA hogy megcsókoltam. Ez volt az álom vége. Ez iszonyúan rossz volt. Én nem tudom mit csináljak.

Nem szégyelltem ezt kiírni, itt mindig azt tanácsolják hogy egy férfi is sírjon csak, ő is ember. Tessék. Nem férfi ugyan, de itt vagyok felvállaltam...


A kérdés tehát, mielőtt belebolondulok. Ti mit szoktatok csinálni/ régebben mit csináltatok mikor ilyen álmok gyötörtek benneteket?


Egyszer kétszer előfordult azért hasonló, és akkor elekzdtem nyugtatót szedni hogy tudjak még többet aludni. Hiába kerestem ezeket az álmokat, nem jöttek. Utána napokig ébren voltam meg több órákat edzettem hogy teljesen kimerüljek, akkor 24 órát átaludtam, de akkor sem sikerült az ilyen álmokat megtalálni.


Az a baj hogy 2 m+-os vagyok, szörnyen pattanásos, dagadt, lényegében az a tipikusan taszító jellegű ember.

Persze próbálok én változtatni a külsőmön és hasonlók is, de egyszerűen...


Sajnálom ha hosszú lett, de kérlek titeket segítsetek rajtam!



2016. dec. 28. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Hát kötelező, de én meg úgy vagyok vele, hogy nekem meg nem kötelelező elolvasnom.
2016. dec. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kérdezem, ez most mire volt jó?

Ennyire unatkozol? Annak írtam aki szeretne segíteni, nem személy szerint neked.

2016. dec. 28. 12:35
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Hagyd abba az emózást és menj el sportolni, gyúrni. A pattanás meg elmúlik ha meguntad a pubertálást.
2016. dec. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Nekem nincs egy patim se és csak egy igen egyszerű módszert követek, ez pedig a naponta lezuhanyzok módszer és reggel meg este arcot mosok külön, soha nem jött ki még rajtam eddig..

De amúgy meg ne gyúrni menj! 1-es vagyok elolvastam.. Ha túlsúlyban szenvedsz, akkor ne gyúrni kezdj egyből, mert akkor az izom csak kitolja a zsírt és így még köverebbnek fogsz tűnni!!! komolyan mondom! először kardiózz! Fuss heti rendszeretséggel! Ha Budapesti vagy ott a Margitsziget, ha zavarnak az emberek menj edzőterembe és fuss gépen! de nem kéne, hogy zavarjon, sőt nem is fognak rád rossz szemmel nézni, mert akkor legalább látják, hogy teszel azért, hogy lefoggy.. Sok sikert!

17f

2016. dec. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Engem is gyötörtek már hasonló álmok emiatt. Picit furcsa, de kis idővel megfeledkezem róluk.

A legnagyobb energiát a kisugárzásodba fektesd. Ha a testedből kihoztad a lehető legtöbbet, jól teszed, ha másra is szánsz időt. Engem például egy jó humorral, kisugárzással és illattal le lehet venni a lábamról. Sokszor megesett hogy nem túl előnyös külsejű fiúkba szerettem bele, barátnőim csodálkoztak is, de hát, én inkább más jegyeket, értékeket veszek figyelembe. Keresd az ilyen lányokat.

16/L

2016. dec. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amit tudok mondani:

1. Ne igyál alkoholt.

2. Ne szedj szedj nyugtatót.

3. Keress valamit ami leköt.


A pattanások el fognak múlni idővel. Én 10 évesen már olyan ragyás voltam, mint az állat, de már alig van. 18 éves vagyok. Ahogy elkezdtem borotválkozni, úgy tűntek el. Nyilván az arcszesz szárította a bőrt. De most már ha hagyom 1 hétig, akkor se jönnek nagyon vissza.

Régen én is dagadt voltam, úgy néztem ki szó szerint, mint egy telefosott zokni. De megelégeltem és elkezdtem odafigyelni az evésre. Gyúrni nyugodtan lehet, nem tolja kifelé az izom a zsírt. Futással óvatosan, mert ha nagy a túlsúlyod azzal terheled a térded. Ha könnyebb vagy futhatsz.

Keress rá a Sárga Kapszula könyvre, ingyenes, segít a testformálásban.

És szerintem 17 évesen felesleges ennyire a barátnőszerzésen pörögnöd. Fiatal vagy, élvezd. Később annyi nőd lehet, hogy unni fogod.

2016. dec. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Változott valami az életedben?
2021. márc. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!