Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan hogy valakinek soha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy valakinek soha nem lesz barátnője?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és még nem volt barátnőm.

Az a gond hogy egyszerűen nem tudok ismerkedni, keveset beszélek.

Szeretnék nagyon már egy barátnőt, de kezdek félni hogy sosem lesz.

És majd családot is nagyon szeretnék.

Pedig annyira nem nézek ki borzalmasan szerintem.


Köszi előre is a válaszokat!

Üdv

19f


2016. dec. 29. 10:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Van olyan.
2016. dec. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%

Aha én olyan vagyok, mert túl megnyerő a személyiségem és szexi az arcom és a testem :)

És meg egoista sem vagyok (:

17f

2016. dec. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
16%

Igen,en vagyok,mert nincs egyetlen baratom sem es minden szabadidőmet otthonüléssel toltöm. :(


17/f

2016. dec. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Sokan vannak, akik maganyosan oregszenek meg, de a helyedben ennyi idosen meg nem adnam fel, boven elotted az elet :) A ferjemnek 24 eves koraig nem volt baratnoje, most meg mar ket gyereke is van, meg felesege (en). Es meg o sem extrem pelda :)
2016. dec. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
gyerekek ne már ennyire nem lehettek önbizalom nullák...ha ti nem hisztek magatokban hogy várhatjátok el hogy más ezt megtegye? minden hülyének lesz előbb utóbb barátnője mert rengeteg hasonlóan hülye lány is van a világon :D akinek meg nincs barátja írjon nekem bárkivel eldumálgatok legalább elleszünk egy ideig :D
2016. dec. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem az marha ritka és valami kizáró indok kell hozzá

pl.sugárfertőzött vagy

nem az a kérdés lesz-e barátnőd, hanem hogy mennyivel sikerül összejönnöd mielőtt még megházasodnál. És ez nem mindegy azért:D Meg kell próbálni amíg fiatal vagy és jól nézel ki, pont azért hogy fiatal és jól kinéző barátnőt találj magadnak. legalább a tapasztalatgyűjtés miatt.

Igencsak ritka lehet ugyanis az olyan ember aki az első barátnőjét elveszi és halálukig boldogan eggyütt vannak

2016. dec. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Jól nézel ki .... Egyszer kértem itt véleményt a testemről és mindenki leszarozta, azt viszont nem értem, hogy akkor meg miért tetszik élőben a lányoknak? álszentek az ide írok mind, kamus fa*zok, vagy bűnrondák, akik senkinek se kellenek!
2016. dec. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%

#7 Vagy csak nem jött be nekik..

Ennyi erőből te is egy f_sz vagy mert 1.Ide rakod fel a képed azért hogy mondjanak véleményt és ha véleményt mondanak és neked nem tetszik ő a szar mert neki nem jön be magyarul nem tudod elviselni a kritikat ami nem pozitív 2.Szemtől szemben mindenki nyalizik a másiknak és a neten mindenki őszintébb valamennyire vagy nem de élőben lehet csak azert mondtak hogy jó mert nem akartak megbántani..és mi lányok vagyunk a f_szok azért mert véleményezzük azt amit vártál hogy véleményezzünk szóvan ne ránk verd mert te vagy a p_cs hogy nem tudod elviselni azt hogy valakiknek nem josz be..

2016. dec. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
igen ha bunronda vagy es mindem mas ami egy emberrel tortenhet (vak,suket,kerekes szekes,fogyatekos) egyszerre.... nincs olyan h soha..
2016. dec. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem azon vagyok felháborodva, hogy nem tetszik nekik, haenm hogy kamuznak, mert nyáron mikor rosszabb formában voltam és tettem fel ide kérdést, akkor a legrosszabb azt volt, hogy 10/7 és most félév elteltével szerintem jobban néz ki a testem és ők meg legagyizzák, ennyi az egész, ha a neten őszintébbek az embereke, akkor valószínűleg az összesnek tudathasadása van.
2016. dec. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!