Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan hogy valakinek soha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy valakinek soha nem lesz barátnője?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és még nem volt barátnőm.

Az a gond hogy egyszerűen nem tudok ismerkedni, keveset beszélek.

Szeretnék nagyon már egy barátnőt, de kezdek félni hogy sosem lesz.

És majd családot is nagyon szeretnék.

Pedig annyira nem nézek ki borzalmasan szerintem.


Köszi előre is a válaszokat!

Üdv

19f


2016. dec. 29. 10:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Te jo eg, arra nem gondoltal, h 10 lany valasza nem reprezentativ es nem az egesz tarsadalom velemenyet tukrozi? Es hogy ket honappal kesobb masik tiz lany velemenye volt? Tudod ez szubjektiv dolog. De az, hogy te ket sorbol megallapitod, hogy a valaszolo lany ronda, azert sokat elarul rolad...
2016. dec. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom is abban a hitben volt, amíg meg nem ismert engem, hogy márpedig neki soha nem lesz barátnője. :D Igaz ő még csak 15 éves. Mondjuk neki tényleg van egy elég nagy testi hibája és néha kissé szerencsétlen meg félénk, de én egyszerűen odavagyok érte. Hidd el, mindenki megtalálja a párját. :) 16/L
2016. dec. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Elnézést a "dühkitörésemért" történt egy és más dolog... Viszont azt még mindig úgy vélem, hogy ezen az oldalon a legtöbben hamis személyiséget használnak és idióták, miért?? (szerintetek tetszem neki kérdések -_- Lányok nektek bejövök kérdések, megbocsájtsak a páromnak kérdések, mindegyik tehetetlen idióta, aki nem bírja kimondani a saját véleményét, mert semmi határozottság nincs benne és ezért csak más véleményére alapozik (én csak önbizalmat akartam építeni a testes képemmel és én legalább tettem ki képet, nem leírtam egy személyiséget)
2016. dec. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!