Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » El kell fogadnom hogy egyedül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kell fogadnom hogy egyedül fogok meghalni?

Figyelt kérdés
17 eves fiu vagyok, sosem volt meg rendes kapcsolatom. A lanyok egyszerűen nem nyitnak felém, és én sem mindig. Önbizalom hianyos is vagyok elegge. Neha depis gondolataim is vannak. Amikor probalkoztam rendszerint visszautasitast kaptam. Teljesen atlagos vagyok, a lanyokkal rendes, de egyszeruen szerencsetlen vagyok. Kezdem elfogadni hogy egyedul leszek eletem vegeig, pedig ha lenne baratnom mindent megadnek neki. A kinezetemmel sincs gond szerintem, inkabb az onbizalomhiany, es az onertekelesi zavar tesz ilyenne. Na meg az hogy kihaloban vannak a normalis lanyok.

2016. dec. 30. 00:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 17 évesen ez már a vég.. Már ne is próbálkozz a lányoknál, mert kiöregedtél. :D
2016. dec. 30. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Vigasztald magad azzal h kb még nem tudom hány millió ember a világon magányosan hal meg. Így hátha nem leszel olyan magányos. 😑
2016. dec. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
80%

Igen, dögölj meg egyedül bmeg vagy gyere és töltsünk együtt pár vadabb éjszakát.

89N

2016. dec. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Na jó ezen azért szakadok 13-as. 😂😂😂
2016. dec. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Csak 17 éves vagy. Lényegében normális, hogy nem volt kapcsolatod. Nekem akkor csak egy 2.5 hónapos próbálkozásom volt, de rájöttem, hogy nem igazán megy a dolog a sráccal és mindenki ment a saját útjára. Ezt az egyedüllétet ki lehet használni önfejlesztésre. Pl idegen nyelveket vagy programozást tanulni. Talán új környezetben több sikerrel jársz. Minthogy egy olyan kapcsolatban légyj, ahol megcsalnak jobb egyedül. A helytelen önértékelést meg felejtsd el!

18/L

2016. dec. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Neked nem kell. Jegyezd meg! Ha szereted a gyerekeket, nem vagy aszexuális, akkor mindig nagyon jó esélyed lesz.
2016. dec. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Haver 17 vagy :D
2016. dec. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Gyilok91 válasza:
100%
Ha félsz ,hogy egyedül halsz meg akkor légy busz soför és biztos nem fogsz egyedül meghalni.
2016. dec. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
40%

Ó, ezaz. 17 évesen temessed magad. Nem értem, hogy mi ez a barátnőmánia. Ez hasonló ahhoz a problémához, amikor 12 éves vérpistike játszani akarna a krekkeltgétéaötével, de egyszerűen nem fut el a krumplipc-n. És sír, hogy miért nem fut, mi a probléma. Ez kb ugyanilyen gyerekes, és valószínű, hogy a probléma egy tőről fakad. Én pár dologra jöttem rá az elmúlt másfél évben: én se jövök be hűdenagyonsok csajnak, de ezzel az az esély is kisebb, hogy belefutok valami HP-be. Öröm az ürömben. :)

Nem járnál se te, se a még nem létező barátnőd sem, ha összejönnétek. Ilyen lelkiállapottal, és ilyen önsajnáltató tempóval... :I Nem is csodálom, hogy visszautasítást kapsz. Neked kell magad először is lelkileg, és testileg rendberakni. Lehet most azon filózni, hogy akkor mész pszichológusnak, meg hasonló baromságok, de nem a pszicho izéknek kell a te lelkiállapotodat javítani, hanem Neked.

"A lanyok egyszerűen nem nyitnak felém" hehe. Vagy nem veszed észre. Volt egy lány, akinek nagyon bejöttem, csak ő meg nagyon nem jött be nekem, de lehetett rajta látni, hogy akar tőlem valamit. Hosszú a történet, de volt egy közös ismerősünk, a közös ismerőst bejelöltem, h elküldjön nekem vmit messengeren, erre a kikutatott engem fb-n, és bejelölt. Hát igen. Mindenkinek más módszere van. De jelenleg te szerintem egyáltalán nem vagy kész egy ilyen kapcsolatra. Megsúgom, én sem. Pedig nekem szinte semmilyen téren sincs önértékelési problémám, ha 100-ból 1 embernek bejövök, akkor a többi 99-et pl. magasról lesz*rom. Ha meg egy bizonyos 100-ból egynek sem, akkor azt a százat sz*rom le, és megyek tovább.

"Na meg az hogy kihaloban vannak a normalis lanyok." Ennyi erővel azok mindig is kihalóban voltak szerintem, még nagyanyám is mondja, hogy rengeteg volt a 60-as években is a p*csa, csak éppen nem az instagramra tették fel magukat kifestve, hanem szünetekben kellették magukat. stb..

Lépcsőzetesen haladj. Az ősember sem az autót találta fel rögtön, hanem a kereket pár évvel előtte. :)

De helyetted nem tudunk, és nem is akarunk akarni, ezt neked kell. 16F

2016. dec. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"Ez hasonló ahhoz a problémához, amikor 12 éves vérpistike játszani akarna a krekkeltgétéaötével, de egyszerűen nem fut el a krumplipc-n. És sír, hogy miért nem fut, mi a probléma. Ez kb ugyanilyen gyerekes, és valószínű, hogy a probléma egy tőről fakad."


Pontosan! Ahogy pistikének sem volt pénze új gépre, úgy neked sincs pénzed nőre. Kész. Ennyi. Mind egyedül fogunk meghalni :) 21/F

2016. dec. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!