Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » El kell fogadnom hogy egyedül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kell fogadnom hogy egyedül fogok meghalni?

Figyelt kérdés
17 eves fiu vagyok, sosem volt meg rendes kapcsolatom. A lanyok egyszerűen nem nyitnak felém, és én sem mindig. Önbizalom hianyos is vagyok elegge. Neha depis gondolataim is vannak. Amikor probalkoztam rendszerint visszautasitast kaptam. Teljesen atlagos vagyok, a lanyokkal rendes, de egyszeruen szerencsetlen vagyok. Kezdem elfogadni hogy egyedul leszek eletem vegeig, pedig ha lenne baratnom mindent megadnek neki. A kinezetemmel sincs gond szerintem, inkabb az onbizalomhiany, es az onertekelesi zavar tesz ilyenne. Na meg az hogy kihaloban vannak a normalis lanyok.

2016. dec. 30. 00:54
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
#20 Ja, ha HP-knál, meg k@*rva néniknél kezdesz, biztos. Ha meg egy lánynak a hűdenagyonsok pénzem kell, rossz helyen jár. Egyrészt nem élek gazdag családban, ráadásul mivel anyagias vagyok vmennyire, és figyelem hova folyik el a pénz (könyvelést nem írok, mert nem olyan sok pénzt költök, mint pl anyám, akinek rezsit, egyebet fizetni kell, de tudom, h melyik ezres mire ment el), rögtön kiszúrom, ha le akar húzni. Azt meg se statisztikailag, se emberileg nem hiszem el, hogy csak olyan lány van ebben az országban, aki csak a pénzre hajt. Nehezen tudom elhinni, hogy 21 évesen ilyen hülye módon gondolkozol. Sajnállak téged egy kicsit. #19 voltam.
2017. jan. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Én is egyedül fogok meghalni :D, sok minden miatt. Egyik a külsőm, Goth vagyok és az emberek olykor hülyén néznek rám. De majd csak találunk valakit aki tetszik nekünk :D hosszú még az élet, én próbálom élvezni a magányt és a hobbijaimnak élek :D


Nem vagy ezzel egyedül.


18/L

2017. jan. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!