Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet a legjobban lányokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet a legjobban lányokat leszólítani?

Figyelt kérdés
Már hallottam/olvastam olyat, hogy szórakozóhelyeken nem jó, mivel vagy a barátnőivel vagy a pasijával van ott az illető. Aztán az utcai ismerkedés sem előnyös, mert a kiszemelt lehet, hogy siet valahova... És még ott van a Facebook is...
2017. jan. 1. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
59%

Bárhol lelehet szólítani őket, csak nincs tököd hogy megtett ez az igazság és ezért nem ír ide senki se választ és ezért jelentetted az előző válaszom..

Nincs benned elég kurázsi, hogy megtedd, erre nincs valami varázsmódszer, és nincs semmilyen varázshely sem, ahol az összes lány odalesz érted ha leszólítod, mindenhol ugyanannyi esély van arra, hogy elhajt az illető.

Jó talán pár kijelölt szórakozóhelynél kevesebb van, de általánosságban az igazat mondtam.

2017. jan. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Előzőnek teljesen igaza van. Bárhol le lehet szólítani egy lányt csak próbáld olyankor amikor egyedül van. Hidd el egy próbát megér. De csak jó tanácsként mondom hogy ha az ismerőseid közül akarsz egy csajt magadnak akkor ne nyomulj nagyon rá mert később neked lehet kínos.
2017. jan. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az utcasarok kitűnő hely.
2017. jan. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!