Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok ti szoktatok utcán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti szoktatok utcán leszólítani lányokat? Sikeres vagy sikertelen? Kíváncsi vagyok tapasztalatokra.

Figyelt kérdés

2016. nov. 8. 04:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa.
2016. nov. 8. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%

Én lány vagyok, és engem rendszeresen leszólítanak, megszólítanak :) Interneten nem is ismerkedem, így ott senkinek se vagyok elérhető!

Aki pedig nem képes ismerkedni élőben, az számomra életképtelen.

2016. nov. 8. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Számodra lehet de ez szerintem butaság.. Eléggé változik a világ, változnak a társadalmi elvárások is. Úgy igaz ez az elvárt viselkedésre . Én eddig mindhárom barátnőmmel ami komoly volt neten beszéltem és ezek közül egyet ismertem személyesen 1,5 éve de rá is neten írtam rá legelőször. Sokat segít, az ember hamarabb nyílik meg , nem annyira "ideges".. és . őszitén? Nem hszem, hogy a kapcsoaltunk ettől lett rosszabb vagy jobb.
2016. nov. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem. Annyi önbizalmam sajnos nincsen.. Állítólag helyes vagyok és tapasztaltam, hogy a lányok többségének bejövök.. Csak az a baj, hogy én nem merek nyitni.. Csak olyan lánnyal próbálkoztam eddig akiről bizton tudtam, hogy bejövök neki.. Pedig lehet mennyi lehetőségem lenne. :(
2016. nov. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Gyakran csinálok ilyet habár még úgy komoly dolog nem sült ki belőle, de ha tetszik a lány és ott van az orrod előtt miért ne tennéd?
2016. nov. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%

3-as: Írtam én olyat, hogy a kapcsolat ettől rosszabb, vagy jobb? Na ugye, hogy nem :)

Annyit írtam, hogy számomra életképtelem az, aki nem tud odajönni. Ami igaz is. Neten lehetsz te bármilyen nagylegény, meg kezdeményező, ha az életben meg se tudod szólítani az adott lányt, és el se tudsz vele kezdeni egy beszélgetést. Márpedig az élet kint van, nem pedig a géped előtt :) És nem is az okostelefonod simogatása, babusgatása közben, amikor mész az utcán lehajtott fejjel... ugyebár!

Én mindig is sokkal többre fogom értékelem azokat, akik oda mernek lépni valakihez és tudnak kezdeményezni, normálisan ismerkedni. Megnyílni pedig nem az interneten kell a gép előtt ahogy te írod, hanem az életben. Ha nem megy, akkor életképtelen vagy. Ennél is kevesebb vagy azoknál, akiknek megy az életben :)

2016. nov. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy a sok faceebokozás amit csináltok, már torzítja a személyiségeteket. Valljuk be: meg se mertek szólalni nyilvánosan, ismerkedés se megy. Többen itt be is vallottátok, akkor miről is beszélünk? Régebben nem volt ilyen probléma. Az emberek társas lények, és nem az internet és a face előtt élték sivár kis életüket. Ugyanis a face, és az összes ilyen oldal sivárrá tesz. Kaptok egy hamis illúziót, jé, mennyi barátom van, jé, mennyien lájkolnak (lájkvadászok), küzben az életben egymáshoz se szóltok, állandóan azzal a b..uzi okostelefonnal vagytok elfoglalva! Még akkor, amikor társaságban vagytok. Sok ilyet láttam sajnos. Akkor is képesek vagytok nyomkodni és "beszélgetni" a sz.ros telefonon, mikor együtt vagytok a haverjaitokkal, és persze ők is ezt csinálják. Akkor mégis mi értelme, hogy együtt vagytok? Ha nem is beszéltek rendesen egymással, oda se figyeltek rendesen egymásra, nem is csináltok semmi normálisat, csak ezt! Kiscsajok is azért jönnek össze "barinők", hogy utcán egymásnak mutogassák a képeket, bejegyzéseket, stb.

Rettenetesen elkeserítő, hogy itt tartotok!


Rendes kommunikáció zéró, ha hivatalos ügyet kell intéznetek hivatalban, vagy telefonon, még arra se vagytok sokan képesek. Csak írkálni... Ez szerinted egy rendes, és valós élet??


Meg megvan, hogy egy osztályba jársz a kiscsajjal, naponta látod őt, és akkor "ráírsz" azon a nyomorult facén ismerkedési célzattal? Szerintetek ez normális??


Miközben naponta ott rohad, ugyanabban az osztályteremben, mint amiben te is ott vagy??!


Tudjátok mit: inkább ássátok el magatokat. (Kinek nem inge ne kezdjen el gombolkozni.)


De az elszigetelődésnek, elidegenedésnek, életképtelenségnek, antiszociális viselkedésnek, kommunikációs zavaroknak, fejletlen és éretlen viselkedésnek nagyon is kedvez a face, és az internet előtti felesleges időtöltés, valljuk be!


Le lehet pontozni, nem érdekel. Aki meg akar, elgondolkodik rajta és változtat.

2016. nov. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Eddig egyszer csináltam ilyet :D

Akkor jól sült el. De az is ilyen klasszikus felállás volt. Csináltam egy nagy hülyeséget és elkezdtünk szemezni :)

2016. nov. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Régebben szoktam, de azért a kedvenc helyeim mindig is az áruházi pénztárak maradtak.
2016. nov. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyébként, kedves 7-es, sok igazság van abban, amit írsz, de nagy hiba lenne elfelejteni, hogy a mi időnkben is inkább szerelmes levelek, kézbe csúsztatott kis cetlik formájában, semmint élőszóban próbáltunk az osztálytársainkhoz közeledni.

57F

2016. nov. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!