Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Nektek bejönne egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejönne egy ilyen lány? 15/l Bővebben lennt

Figyelt kérdés

Külső:

Zöldes szem, szőkés-barnás haj, 166cm, átlagos testalkat, szemüveg, halvány szeplők, világos bőr,sokak szerint csinos vagyok (szerintem nem, de melyik lány tartja magát szépnek?!)


Belső:

Őszinte vagyok, kimondom amit gondolok, nem vagyok tipikus "menő csaj", szeretem a technikai dolgokat (számítógépes programokat, játékokat), szeretem a kocsikat, nem bírom ha hazudnak nekem, vagy átvernek, nem szeretem az olyan srácokat, akik kihasználása a lányokat, vagy nem tisztelik őket, sportok amik érdekelnek: biliárd, /dárc/, kosárlabda, kézilabda, tollas, autóversenyzés


És nem ismerkedni szeretnék ezen az oldalon, hanem csak a véleményetek érdekel.

A válaszokat előre is köszi :)



2017. jan. 6. 09:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de én egyik ilyen lánynak sem kellenék.
2017. jan. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Király vagy!

Én az ilyen lányokat szeretem.

2017. jan. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem szimpatikus mind amit leírtál magadról. Sőt ha van valami tolerálható rossz tulajdonságod, az is elfogadnám.
2017. jan. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

Istenem minek kell odanyomni itt pár embernek az önsajnáltatást minden egyes válaszához, arra nem gondoltál, hogy ez a baj? hogy elviselhetetlen vagy, mert mindig panaszkodsz 1-es??

Ennyiből megnem mondom neked, ha 1 hónapig ismerkednék veled, akkor talán tudnék véleményt írni, de ez így egy nagy baromság, amit írsz, mert ennyiből, aki azt mondja igen, annak olyan az ízlése, hogy mindegy csak lány legyen már.

2017. jan. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nem tecel
2017. jan. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Talán 3 év múlva megismerkednék veled... nem akarok pedofil lenni xDD


Na de komolyra fordítva a belső tulajdonságok alapján tök jó csaj lehetsz. Mindig is "gamer" csajt szerettem volna magam mellé de sajnos még nem találkoztam ilyennel :D


A külső az baromi sokat számít nálam sajnos elég válogatós vagyok. Amit leírtál elég, de nem ahhoz, hogy eldöntse bárki, hogy jó csaj vagy vagy sem.


Ha dobsz egy képet privátba akkor megírom a konkrét véleményed a külsődről.. persze csak ha akarod és/vagy érdekel...


20F

2017. jan. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

De basszus.. Leírod a külsőd így.. Figyu.

(Ha én most fiú lennék.)


Kékes szemem van, rövid, barna hajam, kb 175cm, átlagos testalkat, bár rámferne egy kis gyúras :D ,szemüveg,kissé világos bőr, szeretem az elektronikát, a játekokat, szeretek 9gagen lógni,kedvenc sportom az amerikaifoci és az mma, humorosnak tartom magam, na meg kissé gamernek,van kedved dumálni?


Aztán kepcserénél ez fogadna:

[link]


Bocsi, hogy se fiú nem vagyok, meg nem is veleményeztelek, csakérted.. Na meg melyik ember szereti, ha hazudnak neki?:D

Így nem lehet megítélni egy embert sem külsőleg, sem belsőleg.

16l

2017. jan. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#7 xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Igaz :DDDDDDDDDDDDD Jó a kép :DDDDDDDDDDDDDDD

2017. jan. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem kellesz..majd kontakt lencsvel , kreolabb borrel es vékony testalkattal igen..vagy ugyanúgy szemüveg nélkül csak teljesen szőken
2017. jan. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Küldj képet és megmondom :D
2017. jan. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!