Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miután megcsalt, nincs semmi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután megcsalt, nincs semmi önbizalmam. Hogyan tudnék rajta változtatni?

Figyelt kérdés
Egy sráccal együtt voltunk pár hónapig, mire kiderült, hogy a hátam mögött lefeküdt a legjobb barátnőmmel és ezután teljesen magam alá zuhantam.. valahogy azt érzem, hogy senkiben sem tudnék újra megbízni és hogy ez akármikor újra megtörténhet velem..
2017. jan. 6. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
miért ne tudnál megbizni bárki másban? mindenki másmilyen ettől függetlenül vannak hasonló emberek de azt hamar észreveszed ha valaki hasonlít hozzá és azt majd szépen elkerülöd és ezzel sok problémát megúsztál :D
2017. jan. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen megértlek a bizalommal kapcsolatban. Nagyon sok idő kell, hogy valakiben mégegyszer ugyanúgy megbízz.
2017. jan. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

átérzem... én azt tanácsolnám, hogy keress fiú haverokat (teljesen barátkozás céljából) az nekem is segített.

hajrá :)

2017. jan. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Teljesen átérzem a helyzeted. Bizony, idő kell ahhoz, hogy valakiben újra meg tudj bízni, de azt sem felejtsd el, hogy az exed csalt meg, nem az,akivel ismerkedsz.( vagy akit megismersz) Nem szabad hasonlítgatni, nehéz,de tudni kell ezeket kezelni.

Az jó ötlet, hogy nyiss pasik felé, beszélgess többet, az önbizalmad is növekedni fog.

Öltözz csinosan, pici magassarkú, legyél nőies és már felfigyelnek rád.:)

2017. jan. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nálunk is. Feltétel nélküli bizalom, jó és heves szexuális élet, aztán megcsalt. Porig rombolta az önbizalmam is. Azóta nem igazàn érzem magam egésznek, a libidóm is zéró. Nem tudnék bízni senkiben. Nem is akarok talán. Elég férfias vállalkozásom van, zéró sanszom nőkkel ismerkedni, max ügyfelek, de ügyféllel nem kezdenék.
2017. jún. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!