Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt szégyen?

Figyelt kérdés

17 éves srác vagyok, és még sosem volt barátnőm.

Az utóbbi 2 évben folyamatosan kezdeményeztem ahányszor csak tudtam, minden alkalmat meg ragadtam, még azokat is amikor tisztában voltam vele hogy nagyon kevés esélyem van.

De soha nem kaptam mást csak visszautasítást, amin persze nem lepődtem meg, hiszen nem vagyok egy Adonisz, de ezt a visszautasítást az esetek kb 85 százalékában megalázó módon kaptam úgyhogy most már egy jó ideje fel is hagytam a próbálkozással, tudom hogy ez nem túl férfias viselkedés, de így látom a legjobbnak, a jelenlegi környezetemben úgy vélem hogy nem érdemes már próbálkozni.


Na de a lényeg az egészben az, hogy az ismerőseim állandóan azzal jönnek hogy: "Szerezz már egy barátnőt végre." Meg azzal hogy: "Ha nem is akarsz kapcsolatot akkor legalább veszítsd el a szüzességed." De én nem szeretném csak úgy egy szinte ismeretlen lánnyal, olyannal szeretném akit szeretek.

És persze a rokonok is sokszor felhozzák hogy "Na van már barátnőd?" "Mikor hozol haza végre valami lányt?"


És már elég kellemetlenül érzem magam amikor előjön ez a téma családi összejöveteleken vagy amikor találkozok ismerősökkel, egyre inkább úgy érzem hogy lenéznek emiatt az emberek.



2017. jan. 7. 10:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Na kiváncsi vagyok erre mit böknek az emberek. Hasonló helyzetben voltam/vagyok azzal a külömbséggel hogy a hobbymat elkezdtem munkába átvinni így most suli mellett dolgozom ezzel foglalom el magam. 17f
2017. jan. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Magadban tontsd el hogy gaz e vagy nem . Szerintem te is tudod hogy nem .
2017. jan. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
érdekes mindenki ezt mondja hogy otthon a rokonok ezzel szekaljak nekem ez mindig kamunak tűnik mert engem sose... jo volt már pár barátnőm de most huzamosabb ideje senki mégsem csesztetnek... amúgy szard le... en is addig vártam amíg olyannal veszitettem el akibe szerelmes voltam hidd el megéri :) amugy próbalj csendesebb lányoknál próbálkozni visszautasitani kevés fog ha mégis azt is kulturált módon fogja megtenni
2017. jan. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem gáz, maximum akkor, ha annak érzed.

A meglátásaid egész jók, hiszen senkinek sem jó ha egy ismeretlennel fekszik le először.

Nekem is sokszor mondják ezeket otthon, de már megtanultam elengedni a fülem mellett.

Szerintem ne aggód túl majd egyszer jön valaki :)

2017. jan. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem az.

Inkabb a lanyoknak gaz hogy megalazo modon utasitanak vissza barkit is:/

Akkor most nekem is gaz h nem volt meg kapcsolatom?:D Csak en lany vagyok,de nem erzem annak.

Majd lesz.

2017. jan. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az. A kérdezősködőket meg próbáld meg figyelmen kívűl hagyni. Én 16 éves vagyok és nálunk is sokszor előkerül ez a téma, de miután mondom, hogy nincs barátom,mert még nem találkoztam olyan fiúval aki érdekelne, mindig békén hagynak. Olyannal nem is érdemes összejönni, aki nem kelti fel az érdeklődésedet és nem vonzódsz hozzá, csak azért hogy legyen valakid. Valakinek biztosan te leszel a "tökéletes", szóval ne görcsölj ezen ennyire fiatalon. Idővel mindenki megtalálja a párját.
2017. jan. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Helló.:3 Ha gondolod írhatsz, én is hasonló helyzetben vagyok, átérzem a problémád.:(


17/L

2017. jan. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem késtél le semmiről. Az viszont gáz, ah nem is akarsz ismerkedni. A kudarcokból tanulni kell! Ha így nem megy, akkor megpróbálom másképp. ha úgysem, akkor valamit nem jól csinálok. Megpróbálom megint másképp. Ismerd meg a csajok lelkivilágát, ami merőben más, mint a tiéd. Így tudsz a közelükbe férkőzni.
2017. jan. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Akarsz beszélgetni? :)
2017. jan. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 HUNmate07 válasza:
Én ugyanez, csak én 15F vagyok és hát én sem vagyok egy Adonisz, legalább nem vagyok suta, kedves kérdező te sem tűnsz annak :D És ne add fel, ráérsz még :) Ahogyan én is. Kedves utolsó kommentelő, írtó cuki volt :)
2017. jan. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!