Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tényleg ennyire elítélendő?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire elítélendő?

Figyelt kérdés

Tegnap voltunk egy városi rendezvényen és ott a társaságunktól félrevonulva elcsattant 1-2 csók. Anyum ezt meglátta és itthon félórás előadást tartott arról hogy szégyenkeznie kell amiatt hogy én ilyen könnyűvérű vagyok, és mennyire elítélendő amit művelek. Nem szoktunk nagyon nyilvánosan semmit, de most pár napig nem fogunk találkozni.

Én 17/ l barátom 20/f

Több mint 3 hónapja vagyunk együtt.



2016. jún. 19. 17:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
A szülők már csak ilyenek. :D
2016. jún. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A csók 17 évesen elítélendő?:O
2016. jún. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
dehogyis ez miért lenne elitélendő? (persze ha anyukádnak nincs jelenleg párja akkor lehet hogy kevésbé nyitott a témára és azért akadt ki...nekem most tapasztalatból ez ugrott be)
2016. jún. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

De huzamosabb ideig csak emiatt nem illik elmaradni a társaságotoktól.

2016. jún. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Amúgy könnyűvérű??!

Ha ez jelentené a könnyűvérűséget, akkor minden korodbeli lány teljesen normális lenne. De sajnos nem....

Veled minden rendben!

2016. jún. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)
2016. jún. 19. 18:44
 7/12 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben most ne adj anyukad velemenyere, mert nincs igaza. Ez teljesen normalis dolog.
2016. jún. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem elítélendő. Anyud véleménye is érthető, valószínűleg régies neveltetésű/falusi, ezért gondolkodik másképp, úgysem lehetne meggyőzni az ellenkezőjéről, amit ezzel kapcsolatban mondott hagyd figyelmen kívül. De manapság ez teljesen normális dolog, főleg ha elvonultatok. Én sem értek egyet mindennel, ami mostanában "menő", de 3 hónap után csókolózni se nem elítélendő, se nem jelent könnyűvérűséget. 17/L
2016. jún. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
xDDD
2016. jún. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ELÍTÉLENDŐ! mert ez megcsalás és igen ez könnyűvérűség

DE NEM ELÍTÉLENDŐ! mert fiatal vagy élvezd az életet, és legközelebb figyelj rá jobban hogy ne kapjanak rajta

2016. jún. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!