Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan tudhatom, hogy szeretet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy szeretethiányos vagyok? Minden lány örül egy ölelésnek nem? Vagy nem ez alapján dől el?

Figyelt kérdés
2017. jan. 7. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem a haj a döntő, de azért jó ha hosszabb.
2017. jan. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi, nem ide akartam :/ :(
2017. jan. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Xdddd sirok elso

A szeretethiany az szerintem, amikor torodesre vagy, olelesre,masik ember jelenletere, csak egy kicsit görcsösen es minden aron :)

2017. jan. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. A szeretethiány nemcsak egy ölelésből látszik. Akkor az ember magányisnak érzi magát és azt szeretné.ha valaki lenne mellete,higy hozzá bújjon,beszélgessen vele. Vagy csak simán legyen vele. Mert erre van szüksége.

Te ilyen vagy?

2017. jan. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen velem is ez van, és pont egy fiúra gondolok ilyenkor :/
2017. jan. 7. 14:18
 6/6 Saviano válasza:
Nyugi nekem is megvan néga ez az érzés. De ez nem az. :P nem mersz valakihez odamenni akár csak beszélgetni aki neked bejön és későn jut eszedbe, hogy mi hagytál ki.
2017. jan. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!