Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy szeretethiányos lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szeretethiányos lány kizáró ok?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki tetszik, de csak látásból ismerem. Már most egyfolytában arról álmodozom, hogy megölel, kedves velem, becéz, kedveskedik, tisztel. De legfőképpen megölel. Nem ismerem, de legszívesebben egyfolytában mellette lennék. Fiúk ez nektek taszító, ha egy lány ennyire ragaszkodik hozzátok, akar titeket? Eddig nem gondoltam volna, hogy szeretethiányos vagyok, pedig eddig is nagyon bújós és érzékeny voltam :/ nekem a legfontosabb egy kapcsolatban a hűség amit én teljesen meg tudok adni, bármeddig tudnék feltétlenül szeretni.
2017. jan. 7. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ez is egyénfüggő, mondhatunk itt akár 10 millió nem-et is, lehet annál a srácnál pont nem túl megnyerő viselkedés az ilyen.
2017. jan. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez valakinek visszataszító, valakinek nem. Nekem nem lenne visszataszító, ha a lány kedves.
2017. jan. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Igen... egy idő után nagyon terhes tud lenni, ha ezzel a viselkedéssel "megfojtod" a másik szabadságát, saját világát. Tudni kell hol a határ ameddig ez nem fordul az ellenkezőjére.
2017. jan. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem úgy értettem, hogy rátelepednék, természetesen hagynák neki teret :)
2017. jan. 7. 15:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem ! Fiú létemre én is egy ilyen kis érzékeny, ragaszkodó, bújós p*cs vagyok, nekem még jól is esne ! Ez van ! :D
2017. jan. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
5-ös! Te hány éves vagy?
2017. jan. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18
2017. jan. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem egyetalán nem,én is hasonló cipőben járok, mint a Kérdező.

16/F

2017. jan. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!